Споделена история от Семейство

Дело за родителски права
Здравейте. Някой минавал ли е през това.
Колко време е делото. Как да се предпазя от агресията на бащата?

Коментари

1.   Щом е агресивен, задължително дискретна камера за домът ти, а телефона винаги в готовност за заснемане на видео.
Инструктирай и хората около теб за същото.
Знаеш, че при проблем най- бързо реагират когато се пусне доказателство 2 медиите.
Ако агресира той... ще мине много бързо делото и няма да му дадат дори право на виждане на детето ако е заплаха.

2.   Каквито и дела да водите ще се отровите. Детето не принадлежи на никого, то е 50 % ти и той. Седните и говорене, свободен режим и най-доброто за детето. Търси в интернет има вшдеа на една фондация, изхода от отровните отношения е пораснали дете и разбити родителите, а често и смърт

3.   Точно през такива дела не съм минала.

4.   Номер 2, детето е повече на майката, защото тя рискува здравето си, за да го роди, затова и съдът отсъжда децата на майките и само в краен случай на бащите.

5.   Най-добре е да седнете и да се разберете като възрастни и разумни хора!

Пиша ти го от опит!

Ни така се разведохме по взаимно съгласие и не сме имали проблеми!

Смяташ ли, че съд може да реши правилно проблемите между хората, ако те сами не седнат и си ги решат?

А ако другият човек е агресивен и недекватен - защо тогава си се омъжила за него?
Но дори и в този случай е по-добре да се разберете, а не да се стига до съд!

6.   Не съм съгласна с това че детето е повече на майката. Стига с тези сексистки изказвания.
И двамата са родители на това дете. Но мъжът създава детето нали така. Без негово участие не става.
жената не може сама да си направи дете.
Да. за детето е важно родителите му да се разбират. Важно е за доброто на детето.
Детето има нужда и от майчино и от бащино присъствие.

7.   Съгласна съм с теб номер 5.

8.   Ако е малко бебе, 100% съдът ще даде родителските права на майката. И да те заплашват, че ще ти вземат детето, това са пълни глупости. А ако таткото е агресивен, сигнали в полицията и после ги представяш като доказателства. И най-важното, вземи си печен адвокат.

9.   Разбира се, че ако нещата са непоправими трябва да се разделят.
Но ако има поне малък шанс да си оправят отношенията трябва да се опитат да го направят заради Доброто на Детето.
Но не е добре и естествено детето да расте в насилие.