Споделена история от Семейство

Мъжът ми не ме разбира
Здравейте на всички потребители.
Реших да споделя част от моят живот и история. Живея от 8 месеца с мъжът ми в самостоятелно жилище в чужбина, разбирахмесе и двамата се борим от самото начало за нашето бъдеще и да си усигорим добър начин на живот общо взето сме имали малки спорове който бързо са отминавали. През лятото ни се случи първо следното чичо му се обади и каза, че си е намерил работа и да отседнал за 2 или 3 дни в последствие остана месец тук във който трябваше аз да го издържам във който той дори нямаше намерение да си тръгне след като веднъж му казах, че няма намерения да си намира работа, той успя за 2 дни да си намери работа с настаняване престоя там два дни след който ни се обади и съобщи да го вземем ще пътувал обратно в Българие всички разходи за горива и дори билетът му за наша сметка.
И това често довеждаше до спорове у дома и мъжът ми държеше дори да остане и казваше, че аз не съм права, не съм искала никого, какви ни пречел, бях очернената овца от страна на моят мъж, а той само мислеше чичо му и се грижеше за него. Баща му се разболя и трябваше внезапно да замине за България, разходите по пътуването бях поела напълно аз.
мъжът ми няма стабилна и доходността работа до ден днешен повечето финансите за домът ни се покриват от моя страна.
След като се върна, нещата се успокойха, леко по леко и нещата си дойдоха на място двамата си живяхме спокойно.
До началото на декември брат му беше останал без работа в Германия ние отидохме да го приберем и отново всичко на мой разход, седмица преди това дори и пари изпратих на жена му за детенце то им се е разболяло. Всички сметки аз плащам за да живеем ние удобно и уютно работя 5 дни във седмицата.
Отложихме пътуването си за Коледа. причината е брат му да пътува с него на работа, защото няма шофьорска книжка.
Той не разбира, че аз се нуждая от собствено пространство, жилището разполага със една спалня, налага се брат му да спи в хола.
Мъжът ми не ме разбира по никакъв начин, често ме събужда през ноща, като си дойде от работа звъни на звънеца брат му да му отвори, понякога се събира до късен час с приятели през делнични дни, но това не е всичко аз виждам колко държи на другите и е тих и съобразителен, но само към мен е така.

Реших, че трябва да спра работа за мое добро, щом може да прави добрини за всички други, да ни издържа той и да плаща той сметките.

Уважението го няма от негова страна към мен изобщо.

Аз виждам от мой възглед, че съм права във тази история за мен, може да звучи егоистично, но ние самите не сме получили никаква помощ и в началото ни е било доста трудно.

Коментари

1.   Въпроса е какво правиш още с тоя?

2.   Брей потресена съм от наглостта им.
Зарязвай ги авторке. За какво ти е такъв мъж.
Щом иска да помага на брат на чичо си ли си но без да е за своя сметка.
Да помогнеш един. два три пъти но постоянно на го издържаш не става.
Та той направо си живее на ваш гръб.
Брат му ли чичо ли му ти не си длъжна да ги издържаш.
Нали нямате деца зарязвай го намери си работа и си харчи парите само за теб. Не позволявай на разни търтеи да те използват.

Все пак на теб никой не ти е помогнал нали.

3.   Това не ти е мъж и партньор. Натоварил те е с грижите за цялото си семейство, като някаква бавачка си. Хрантутиш него, чича му, братеца, жената на братеца, лапето на братеца, буквално цялата му рода. Като муле си.
Напускай го, друга да обгрижва цялата им фамилия.

4.   По -добре щеше да ти бъде без мъж, поне не този!
Как издържаш!?
Имаш голямо търпение.
Дано си заслужава... :(

5.   Това е един търтей, който живее за твоя сметка. Не знам как гиюо търпиш.

6.   Работиш и плащашфсамо твоя дял, готвиш само за теб. Какви са тези роднини с месеци да стоят у вас, това не е гости, това е простотия, не сте длъжни никого да издържат и донсуркату, а ти си ама много глупава, защо плащаш та сурьо и пулса харчовете. Детето, като е болно в Германия му плащат лекарствата, разхода й и 5 Е за рецептата, за какво пращаш тези пари?
Ясно казваш на мъжа ти, че не длъжна да харчиш ТВОИТЕ пари за някой си.