Споделена история от Семейство

Нужда от мнение
Здравейте, искам да се допитам за мнение от по широка аудитория хора за въпрос който ме притеснява.
Поканени сме за кумове на сватба след няколко месеца, всичко хубаво, но се притесняваме какъв подарък да вземем. Моля за мнение и съвети кое е най правилното за едно младо семейство. Благодаря ви.

Коментари

1.   Ваучер за романтичен уикенд
На нас кумувете това ни подариха и много се зарадвахме

2.   Ако не можете да прецените, попитайте от какво имат нужда.

3.   Пари предпочитат всички, понеже няма някой да не събира за апартамент.

4.   Ако младоженците са православни християни - една прекрасна икона - е най-добрият подарък!

Говорим, разбира се за голяма, красива икона, луксозна изработка - на Господ Иисус Христос или на Пресвета Богородица.

5.   Благодаря на всички отзовали се, под паричен подарък колко смятате че е удачно да се даде? Не искаме да се изложим, но и възможностите ни не са големи. И все пак по самата подготовка от наша страна също ще има сериозни разходи... И така.

6.   Ваучер за почивка, според възможностите ви. Мисля, че сумата от 1000 лв е добре. Нека и други споделят мнение. Интересувам се също от темата.

7.   Може би ваучер за почивка.