Споделена история от Семейство

Сина ми ми сподели че мастурбира, а е само на 8 г.
Моля да ми пишат майки, които са минали по моя път, и имат по голям опит на тази тема.
Жена на 28г съм. Широко скроена съм, но не очаквах толкова рано да започне да го прави.
По принцип със сина ми общуваме свободно на такива теми. Разведена съм... и нямам мъж до мен, който би поговорил с него за това.

Коментари

51-57 от 57

56.   интересното е че и аз започнах като бях на 8-9 години и слава богу нищо ми няма

57.   И аз на 8 години до колкото помня си направих първата ч*кия :D Вначалото си мислех, че не трябва да го правя, после до колкото си спомням изпитах някво приятно изтръпване, и така след тва пак повторих и тако 8 години вече и цапам чаршафите някой път :D Колкото до сина ти кажи му след като го направи да си го мие със сапун и да спазва хигиена колкото от по малак почне да си създава навици толко по лесно ще му е след като порасне :) Поздрави от Марто

58.   Чета коментарите и се чудя - вие луди ли сте?!?

СЪВСЕМ НОРМАЛНО Е ДЕТЕ НА ОСЕМ ГОДИНИ ДА МАСТУРБИРА, от къде падате, подяволите!?

Не се притеснявай, авторке, страхотно е, че сина ти споделя с теб! Всичко си му е наред, няма място за притеснение!

59.   Преди година и половина писах за моя син, че съм видял че мастурбира. Тогава му казах, че когато иска да си разглежда чурката, трябва да е сам, защото това е твърде лично нещо. Един ден го видях, че е пуснал порно канал по телевизията / грешката е моя, че не бях ги заключил с код/ Заключих порно каналите и вече не съм го виждал да мастурбира. Мисля си, че е подражавал на батковците.

60.   Напълно си е нормално!!!! А момчето има ли си сестри или братя, защото ако си има, няма много да се занимава с това, а повече ще си играят. Аз живея в апартамент и сме много хора. Аз съм момче на 14 и си имам 2 по-малки сестрички. Ние спим в едно легло в детската, а братовчедките ми, които са три сестри, в друго легло до нас. Ние живеем 2 семейства: аз, 2-те ми сестри, мама и тате, вуйчо и леля и 3-те им дъщери. Те ми де падат 1-ви братовчедки. Всички деца са по-малки от мен, но се разбираме много добре. И в другата стая са баба и дядо. Не ние е тясно, а напротив, уютно ни е. Много си се разбираме и всичко е хубаво. За завиждане сме си. А и в блока има много деца, все са в семейство по 2-3 деца, няма единствено, а и така си е и по-хубаво. Винаги си има игри, смях, веселие, организираност. Всички тренираме някъде, ходим си заедно на училище. Те са ми като СЕСТРИ, ние сме много близки и думата "секс" не е табу вкъщи. Говорим си свободно по тези теми и нищо не крием от родителите си. Общо взето си е много хубаво 6 деца. Още по-хубаво е, че са само момичета. Аз не искам брат, не ме питайте защо, просто за мен е много по-хубаво да са всичките "МАЛКИТЕ МИ ПРИНЦЕСИ". Та, ако детето е само, не чакайте, а действайте по въпроса, още по-добре е да са 3. Колкото повече са децата. толкова е по-добре, доказано е. И изобщо не се притеснявай, напълно нормално си е. И аз започнах от такава възраст, а и сестрите и братовчедките ми, ние си говорим много широко по тази тема, а и за секса!!!! :):):):)

61.   Няма страшно не се притеснявай. И аз започнах от пет шест годишен като се търках в леглото. После след години дойде момента когато след търкането излезе нещо бяло което незнаех какво е и много се изплаших... Като завърших седми клас се случи една случка която си спомням и до ден днешен. Лятото прекарвах на село с дядо и леля която не беше омъжена. Селото е доста далеч от мястото на което живеех. С леля ми спехме на една стара спалня а дядо беше на първия етаж. Вечер се правех уж на заспал и я гледах в тъмното като се съблича и облича една тънка прозрачна нощница. Умирах да гледам големите и гърди. Дотук добре но една вечер се възбудих много силно и пилето ми рипна. Уж случайно си сложих ръката върху едната и гърда и се обърнах към нея. Така след минута две незнам какво ми стана започнах да се търкам в нея и да мачкам гърдата и... Тя се дръпна и ми каза да спра че ще ме напердаши. Но аз настоявах че много искам. А тя ме попита какво искам и аз викам да се търкам. Тогава тя се обърна и аз започнах да мачкам гърдите и и да се търкам докато ми стана гот. На следващата вечер обаче ме изпрати да спя в другата стая и всичко свърши. Последния ден преди да ме изпрати с влака влезе с мен в банята да ме изтърка за да не си отида мръсен. Като си свалия хавлията беше само по долнището на банския. Направо откачих пилето рипна и си поисках да се търкам. Тогава тя ми го хвана и започна да го гали по главичката. Аз и мачках гърдите едни големи прекрасни гърди. След две три минути изригнах направо. Спомена за това лято пазя и до ден днешен. Като станах в трети курс на техникума мъжът на назяйката почина а аз си хванах гадже от първи курс. След няколко неуспешни опита да се любим най накрая успях. Беше много хубаво и двамата девствени.... Но трая само два месеца и тя ме заразя заради един батко който излязъл от казармата.. След това се случи нещо много хубаво хазяйката ме прелъсти и един ден не се сдържа просто си свали полата и блузата и ми каза че мога да правя с нея каквото искам. Страхотна жена 22 г по голяма от мен. Така изкарах лятото и после заминах войник. Втората година ме пратиха да служа в същия град и срещите ни станаха много редовни. След уволнението отидох да уча в София и тогава тя ми каза че е влюбена и не може без мен. Изкарахме пет години. Любов секс ноя съкратиха от работа и тя замина в Гърция. После се ожених и така. Не се страхувай това че мастурбира няма да му навреди..

62.   споко не се притеснявай аз от детската градина почнах да пера чекии, тъй, че спокойно нормално иска да изпусне парата.

51-57 от 57