Споделена история от Семейство

Аз ли не съм добре или живота ме е взел на мушка
Здравейте мн бих искала да ви пиша за живота си дано някои може да ми даде съвет. Аз съм на 17 год бременна сам в 8 мес имам всичко което би пожелала една жена независимо на колко год е. Имам мъж до себе си имам семейство имам и няколко приятели. Знам че мога да разчитам на всички независимо за какво знам че мога да им се довевря знам че те искат да съм щастлива но някак си не се получава.

Нз защо е така нали ви казвам имам всичко какво можеш да искаш повече от живота. Допреди няколко месеца исках само да са ми живи и здрави цялото ми семейство и да имам едно живо и здраво бебе сега почвам да мисля и за себе си нз дали е егоистично само господ знае колко мн обичам всички но дали това че пренебрегвах себе си сега ми се отразява нз.

Чувствам се мн зле от време на време мъжа ми само работи не излизаме никъде не ходим по забави чувствам се пренабрегната и отхвърлена искам да ми обръщат повече внимание дали е егоистично моля някои да ми даде съвет какво да правя с мъжа ми е немислимо да се говори той не възприема няма на кой да кажа само на вас тук мога моля кажете какво да правя и дали не се побърквам вече мн ми е тежко и нз дали сам права въобще моля кажете. Ще се побъркам преди бях мн весело момиче сега нз дали въобще ми се живее мн ли искам?

Коментари

1.   Може би тези терзания и мисли са в последствие от бременноста. Нормално е да се чувстваш така, сега си лабилна. Но може ли да задам един въпрос-бременна на 17? Когато си решила, че ще задържиш детето мислила ли си за последствията и отговорностите, които ти предстоят? С появата на едно дете живота ти се променя коренно, въпроса е ти готова ли си за това? Надявам се осъзнаваш че губиш наи-красивите си години в сменяне на памперси, ти си си избрала да бъде така и мисля, че нетрябва да се оплакваш, че мъжа ти не те води никаде и така нататъка, ти си си избрала да имаж семейство на 17! Успех и да сте живи и здрави!

2.   Когато родиш и минат 2-3 дни ще си вече най щасливата жена като си видиш бебока и разбереш че вече наистина си майка. За купони винаги ще имаш време. Желая ти щастие.

3.   Не мисля, че да родиш на 17г. означава да загубиш най-хубавите си години, както казва номер 1. Предразсъдъци...

4.   №1 Ти деца имаш ли? Не губиш нищо повярвай ми аз родих на 19 от софия съм имах мнг проблеми, но въпреки всичко не съжалявам, така че спокойно сигурна съм, че всичко при теб ще е наред и нещата ще се наредят, както ти ги искаш!! Евала за смелото решение!!! Желая всичко хубаво на теб и твоето семейство!!!