Споделена история от Семейство

Скарахме се и най - накрая се махнах от нас
Здравейте, пише Ви онова момче. И така Казвам се Иван и съм от Бургас.

Днес беше поредния скандал с нашите, но накрая им казах спокойно, че не издържам и ще се махна от нас те казаха:Дано си намериш някоя пейка на която да спиш.

Така и стана махнах се от нас, но по едно време телефона звънна беше гаджето ми, когато разказах какво е станало тя каза, че не си заслужава да се нервирам за глупости.
Аз й обясних, че правилно постъпих като се махнах от вкъщи защото съм на 19.
Моите родители - вече мога да ги нарека "бивши" родители защото нали се махнах от вкъщи и след скандала който стана взех си телефона и си го направих само приятели и гаджето да ми се обаждат даже си позволих да махна от списъка номера на майка ми и на баща ми -не мога да ги понасям пък и си признах с всички обиди, които ми наговориха. По едно време пък дядо ми се обади, за да пита всичко ли е наред казах да.
Спомням си много добре веднъж майка ми му беше на гости и се скараха както винаги а дядо ми си е прав като каза че може да ме осинови аз се съгласих и тъкмо ще го издържам, докато работя.

Знам, че има хора които ще оценят това, че намерих сили да се махна от нас. крайно време беше това да се случи

В момента не работя и се ровя в един сайт за да си намеря. И знам, че ще успея за да се издържам и сам.

Коментари

1.   Честито! Много правилно си постъпил, крайно време е било. Успех в търсенето на работа. Къде живееш сега, ако не е тайна?

2.   Добре си постъпил. Ще си намериш работа и всичко ще е наред.

Малко смешно ми стана това с осиновяваето, защото си пълнолетен и не знам точно дали и как би могло да стане. По-скоро дядо ти може да ти препише някакъв имот.
Не се отричай от родителите си и не ги наричай "бивши", защото такова понятие няма. Жалко, че си си тръгнал след скандал, но не си първия, няма и да си последния.
Успех ти пожелавам.

3.   :)
Няма "бивши" родители...
добри или лоши - те са ти родители, не може да избираш...
не мога да дам оценка за това, че си се разделил с тях,
защото не съм запозната с обстоятелствата, но вече не си малък и, щом си на 19, можеш да работиш и да се издържаш...
хубавото е, че можеш да поискаш помощ от дядо си... така
поне няма да ти е толкова трудно... успех!!!

4.   Браво мъжки!

5.   Сестра ми го прие много тъжно защото я обичам но тя ако някои ден се скара с майка си сама ще дойде при мен защото искам да й покажа работното си място а тя е на 8 защото трябва да учи.

Ще я оставя да се занимава с учението пък аз ще си върша своята работа

6.   ами номер 2 само да ти кажа че дядо ми нарича мама "Бившата му дъщеря" не мога да се хвана на израза му и е правилно че бивши родители няма

7.   Каква работа си хвана?

8.   Сервитьо съм в едно заведение Гей- бар е ама нищо