Споделена история от Семейство

След като почнах работа, ме тормозеше и най-накрая спря.
Здравейте, навярно се сещате кой съм. Писал съм и други истории, но половината от бързина ги написах нечетливо, за което съжалявам.

Единствената радост е, че се махнах от баща ми, когато се скарахме за кой ли път.

Сега ми вика не съм си пуснал на телефона звука, да знам, че не мога да го чувам дори когато съм или при децата, на които помагам да учат понякога, или на моята си работа, където кандидатствах.

Избрах си готвач и това много ми допада понеже аз и сестра ми сме царе в кухнята, затова и ме взеха.

Седмица по -късно се случва провал- какъв ли2 ще Ви кажа.

Баща ми звъни през 30 минути само и само за да ме безпокои, аз или не си вдигам телефона или съмнамалил звука, за да може да ми е по- спокойно, докато работя със колегите си.

Той обаче продължи , казах им "Може ли за момент" и те да разбира се.

И излязох от вън и той започна да се подиграва колко съм бил неопитен и дъра бъра.

Но майка ми винаги е казвала, че мога и ще се справя -винаги го е знаела и сестра ми също защото по техния път тръгнах.

Той, когато бях по- малък а сестра ми беше още бебе започна да посяга и да бие майка ми включително и мене и то ако имма по малко от оценка 6 ме биеше било то 5 4 3 2 а мама ми се поскарваше за оценките от 2 до 4.

За 4 не бих казал че може да ми спретне кавга но може да ме съветва за повече и аз го постигнах. тогава бях 6 клас Мама тогава каза 4 5 и 6 да няма да ти се скарам и за 3 и 2 не бих ти се карала но може да помогнем да ги оправиш и аз се справях винаги. Бях вече в пубертета - на 12.

Сега съм на 19 Справям се чудесно с работата си но имах сериозен проблем с, който вече съм се преборил.

Мама сега е в чужбина баща ми в къщи а аз и сестра ми сме при моето гадже.

С Мама, ще се чуваме по скайпа засега, защото 1 година няма да е във България

Баща ми беше толкова груб, че си позволи да изгони сестра ми от къщи. И тя като дойде гаджето ми много я хареса отвори й покани я и оттогава ние тримата си живеем нормално и без проблеми.

А сестра ми си е намерила нови приятели и сега се чувства добре с тях, докато аз и гаджето ми се издържаме.

Поздрави И 19 г

Коментари

1.   Не знам предишните ти писма, какви са били, но аз и от това почти нищо не разбрах.
Нито, какво се опитваш да разкажеш, нито пък търсиш ли някакъв съвет и по какъв въпрос - просто някакво несвързано изложение.
И тия числа, какво трябваше да означат - пълна мистерия.

2.   Как да не е ясно, всичко е съвсем ясно, точно и смислено.
Авторе, поздравявам те. Дай боже дано все така добре да си живеете, само искам да ти кажа майка ти ако има намерение след едната година да се връща в България, не и позволявай да отива при баща ти, в никакъв случай! Ако трябва и кажи, че се отказваш от нея ако отиде при баща ти. УСПЕХ от мен.

3.   Виж сега какво е положението номер 1 не си прав, исках първо да разкажа какво почвам да работяи 2ро малко от миналото си, не се сърди, че пиша малко по така но писах много поне 30 минути ми взе за да пиша.
Не се сърди, че пиша така аз понеже се постарах.

Но исках също така и да споделя, това, че баща ми, дори когато не съм си у нас, . баща ми си прави старите номера. Посяга на майка ми и на сестра ми за туй сестра ми и аз живеем при моито гадже в един небостъргач и се чувствам добре

4.   Жалко, че вече в училище не учат децата как да се изразяват и как да поднасят една история на читател или слушател. После защо били асоциални, социопати и т.н.
Е то не може да ръмжиш и да издаваш нечленоразделни звуци на някого и той да те разбере и да подкрепи.

Ако и с баща си така разговаряте, нищо чудно и никога да не се разберете кой какво иска и за какво се бори...

5.   Не знам за другите ти истории, но и тази не е особено четлива.

6.   Много добре, че живееш в небостъргач!
Колкото до историята... пълна трагедия!

7.   като не е четлива пък дай ше я оправа виж какво номер 5 ако си дошъл да се ебаваш с хората не ти е тука мястото.
Аз така пиша и съм свикнал като не ти харесва за кво четеш изобщо???

8.   Номер 2 аз имам друг вариант. да взема сестра ми и гаджето и там да празнуваме новата година. Няма смисъл сега да се връщам в България