Споделена история от Семейство

Не се разбираме
здравеите със сапругат ми имаме проблем Голям.Живеем заедно от 7г имаме две прекрасни момчеченца но изобщо не се разбираме .Обичам го много но това не се издържа непрекъснато се караме дори и 2 дена не минава без да се скараме .Тои ме обижда с толкова грозни приказки не съществува обида която да не съм понесла .Сексът с него е ужасен тои се опитва да ми достави удоволствие но не успява .Винаги след секс аз се самозодоволявам сама.Незнам какво става с нас аз никога не съм изпитвала оргазъм с него но някак си съм се примирила с това.Често му отказвам секс но защо да правя любов след като не изпитвам удоволствие .Но въпреки всичко искам да запазя семеиството си.Аз сигорна съм че няма друга но защо се държи така с мен .Помогнете ми какво да правя кажете

Коментари

1.   Явно дълго си пренебрагвала,сексуалната си неудовлетвореност с идеята ,че нещата ще тръгнат по-добре.Докога и накъде? имам подобен проблем,добре ,че не сме женени,ако още малко продължи така, мисля за раздяала

4.   остави го

5.   Искаш да запазиш семейството си, но на каква цена.Децата сигурно и те стават сведетели на кавгите ви. Първо потърси вината в себе си,направила ли си достатъчно компромиси.Отказвала си му секс защото не си изпитвала удоволствие. Само твоето удоволствие ли е важно? Защо се държи така с теб-най честата приччина е безпаричието,човек се изнервя.Не знам при вас как е, но трябва сериозно да си поговорите и да му кажеш, че вече трудно понасяш обидите му. Колкото до секса, опитай се да му обясниш какво ти липсва, ако свършва бързо има и език. Ако всичко това, вместо за добро, стане повод за поредният скандал трябва вече по-сериозно да се замеслиш за развод.

6.   Защо не потърсите помощ извън семейството? Някакъв консултант или нещо подобно. Когато човек е забъркан в такава сложна ситуация, му е трудно да се види отстрани и да види проблемите. Когато разберете какъв е проблема, ще решите и какво е най-добро за вас. Скандалите и секса са само на повърхността, те са следствие на някаква неудоволетвореност, но каква е тя. Има я при вас, има я и при мъжа ви.
Аз съм живяла в семейство, подобно на вашето и не ми беше хубаво. Все мечтаех да няма повече скандали, мама и татко да се разберат, да не треперя всеки път когато се прибират. Вземете мерки преди да е късно - поне за вашите деца.

7.   Здравейте и аз имам абсолутно сходен проблем, само че не от 7 а от 16г. Не става изоб6то въпрос за друга жена или намеса на някои хора. Май за съжаление си ги има тъкъв тип мъже студени властва6ти които ни обиждат и подценяват за всичко. Секса и при нас е ни6то не по-различно от едно изчукване за него , ти неизпитва6 удоволствие за6тото няма лубов, нежност, ласки , топлина. По едно време бях си наумила да си хвана лубовник за да си получа това което го няма в къ6ти, само че имали смисъл. Не6тата в семейството няма да се пооправят, само дето 6те живея в страх. А чесно казано ме е страх и от грехове- нали библията казва НЕ ПРЕЛУБОДЕЙСТВАЙ. Само че ние не се караме за6тото аз съм си тихичка женичка, а той командва парада - аз слу6ам и не6тата криво-ляво варвят. От друго не бих се оплакала ,но мн. ме подценявя- за всичко вика ти не може6 ти не знае6 ти си некъдърна. Много ме боли но няма на къде и аз имам 2 деца, а и казано чесно си го обичам много. Все пак ако няма побои6та , пиянски истории и тормоз не си струва да го остави6. Много малко са стабилните мъже и никой не ти гарантира, че точно на теб 6те ти се падне. Чувала ли си една реплика -една жена като нас мислейки че неможе да търпи съпруга си, се развела . По-късно се омъжила повторно ,но този втория де се оказал петпъти по-ло6 от първия и тя рекла , цитирам я БОЖЕ ГОСПОДИ ОСТАВИХ СИ КРАСТАВИЦАТА НАМЕРИХ ТОЗИ КОРНИ6ОН. Така че ако си схванала кой знае колко келепир мъже няма. Поплачи си да ти мине когато си наранена и пак си вдигни главата. За да има истинско семейство от много много 6аване полза няма.

8.   Съветвам авторката и номер 7 да се замислят - те чий живот живеят и на колко години са за да се лишават от секса?
Намерете си любовник за здрав и хубав секс - тогава положението с "властолюбивия" се променя. Променя се в очите ви. Тогава вече наистина не ви пука. Какъв е проблема с децата. Гледайте си ги с въпросния, но един ден 6те се събудите на 60 и освен децата какво друго ще имате 20 или 30 пропиляни по един кретен години? Не си струва. Просто супер тихо и дипломатично си намерете човека който да ви дава това което не получавате - внимание , ласка , уважение.... само не хлътвайте

9.   Номер 7 съм , относно към съвета на номер 8 да се замислим чий живот цживеем ние жените с морал и авторитет. Няма какво да се мисля -живея моя си живот а той е семейството ми и децата ми .А който си мисли , че смисълат на живота е само един гол секс или префантосани ласки и празни нежни приказки от някой си лубовник м/у другото чиято негова цел е да те изчука и да си закопчае панталона,май дълбоко се лъже. Но все пак всеки си има право на мнение , и ако мнението му е сходно с това на номер 8 да върви да си скача от к''р на к''р да се унижава от това върху нея да се клатят чужди маже докато 1 ден и омреъзне и тогава да ги попитам аз такива жени с какви очи гледат децата и внуците си и чий живот са живели. Ами ако собствените ви деца се унижат от вас поради факта че си имат МАЙКА-КУРВА, тогава чий живот живеете а -по добере вземете да се обесите. Лично аз това което искам да получа е семействотоми, децата ми и най- вече аз самата си да се гордеят смен , да ме сочат с ръст за моерал и пример ,само такава жена УВАЖАЕМИ ДАМИ ЗНАЕ ЕДИН ДЕН ЗА КАКВО Е ЖИВЯЛА.

10.   №9, ти си куку, но това е твоя избор!

11.   № 7 и 9, ти случайно да не се казваш Ирена и да си от Монтана? Какво семейство бълнуваш миличка, мъжът ти те не зачита за човек, подценява те, ти за него си била инкубатор да му родиш децата. Какво достойнство, бе жена, каква гордост - ти си се оставила да те правят на плюнка. Горда и достойна е тази жена, която не се страхува да търси щастието си, която се реализира в живота професионално, може сама да издържа себе си и децата си, която умее да живее за себе си, а не се е превърнала в придатък на някакъв си мъж и децата си. Пука му някой за теб дали си била достойна или курва - кварталните комшийки грамота няма да ти дадат. Не умееш да живееш за себе си, ами живей за хорското мнение тогава, да видим кой от тези, дето ще те "сочат с пръст за морал и пример" ще дойде да поеме обидите които мъжът ти ти отправя. И, мила, ти само си мислиш, че няма друга - бъди сигурна, че има, и то не е била само една. Лош психолог си, вероятно си и много ограничена в социалните си контакти и не виждаш по-далеч от носа си.
Но щом така се успокояваш - продължавай да живееш по същия начин - ще отгледаш същите плахи и нерешителни деца кото теб, ако са и момичета - жална им майка - на 100 % ще повторят съдбата ти.

12.   и авторката, и 7 според мен сами са си виновни - направили са на младини един избор и си сърбат попаркаата.
1-во, някой да ви е карал да се омъжвате за такива типове и да им раждате деца?
О, бяхме вече на цели 20 „стари моми“ или станала белята -ами сърбайте си попарката.
Не ви съжалявам ИЗОБЩО също и защото само гледате грешките на мъжете си, не своите - вижте се през неговите очи и ще разберете, защо няма секс или той е само чукане - нима заслужавате повече?
За да получиш, трябва да дадеш - не става да се омъжиш и да чакаш на готово...