Споделена история от Семейство

Майка ми ме обиди
Имаше едно момче, в което бях (и още съм) влюбена. Но майка ми изобщо не го харесваше. Покрай това отношенията ни с това момче се влошиха, междувременно се появи един обожател от университета ми. За да спре да ми натяква за този, в който съм влюбена, я излъгах, че съм приключила с него, и й казах за другия от университета. Тя беше много въодушевена от него. Но просто не се получи, защото аз си обичам другия.
По принцип й споделям много. Казах й, че не се е получило с колегата от университета. Аз всъщност не съм искала дори да се получи сякаш, защото обичам другия. Реакцията й беше, че ме нападна. Каза, че сама съм си виновна и че съм щяла да си стоя сама като кукувица.
Тези нейни думи много ме нараниха. Причината да си, , стоя сама като кукувица'' е, че искам онзи, за който написах, че тя не одобрява. Единствено заради нея обаче се спирах досега да не предприема нещо. Помислих за нейните чувства, а тя сякаш не помисли за моите, след като ме нагруби така.
Тя не знае колко е болезнено да гледам навсякъде влюбени двойки, а аз да вървя сама и да не смея да отида при този, когото искам...
Това се случи в разговор по скайп. Аз й затворих оттам. Това стана преди един ден и оттогава не сме се чували. И просто не знам как да постъпя.

Коментари

1.   Време е да спреш да споделяш с майка си относно интимния си живот. Научи се да живееш сама и да си взимаш сама решенията за интимните ти приятели. С майка ти говорете за времето, разни предавания, но не и за мъже

2.   Абе хора кв'о ви става нема да живеете с мама и тате, а с човека който обичате. Кажи на майка си да не ти се бърка в живота ,той си е твой, схвана ли? !

3.   Мама и тате - до 18-22 години. После - или ставате приятели / добри познати, или ги изхвърляш от живота си!

4.   Е що нападате авторката? Няма лошо да си приятел и споделяш с майка си. Аз не споделям такива неща с майка ми, но ми тежи когато ми е сърдита и в такива моменти звъня докато ми вдигне телефона. А за момчето ако имаш шанс да си с него бъди с него. Докато не изживееш това което чувстваш ще си нещастна и няма дадеш шанс на друг. пробвай дори да се разочароваш после от него

5.   Искаш ли да ти кажа какво мисля? В университета си и според мен, а явно и според другите отговорили, си достатъчно голяма да си избереш с кого ще живееш.

6.   Номер 2 не съм съгласна с твоето мнение не може просто така да изхвърлиш РОДИТЕЛИТЕ си от живота... Те са ти дали парчето си хляб, цял живот са се борили за теб да те отгледат, за да станеш това което си! Аз не бих го направила със моите родители! На 18 години съм и съм и безкрайно благодарна, че са ме отгледали и са ме направили ЧОВЕК! И не бих ги "ИЗХВЪРЛИЛА ОТ ЖИВОТА СИ" До АВТОРКАТА:Не мисля че това е кой знае каква обида, но щом теб това те е засегнало толкова много поговори с нея... опитай се да я убедиш, че момчето с което искаш да бъдеш е добро и поискай от нея да го опознае, ако разбира се наистина е такъв. Това е моето мнение... :)

7.   Номер 6 несъм казал даги изхварля а даси живе живота а мама и тате само за съвет

8.   Ще ти дам един съвет от личен опит. Достатъчно е да си отговориш на няколко въпроса! Защо майка ти не го харесва, основателна ли е причината. Ти самата имаш ли подозрения колкото и да не ти се иска, че тя е права. Ще ти кажа и нещо много важно, мъжете не се променят при никакви обстоятелства, ако са лоши стават само по-лоши, а по някога и добрите стават лоши личен опит. Това че го обичаш няма никакво значение ако той не държи достатъчно на теб. Даже и мнаго да се обичате ако нещо в него те съмнява и не си обедена че е твоя човек моля те послушай майка си защото след един брак всичко черно излиза наяве. Мъжът е сигурен че жената му е в кърпа вързана и повярвай тогава страшно много ще страдате и ти и детето. Помисли много добре сега защото после майка ти и да се окаже права се тая!