Споделена история от Семейство

Стават чудеса:)
Здравейте!!!
Искам да разкажа за моята сбъдната мечта и по този начин да вдъхна надежда на жените, които дълго време искат да имат бебе.
Бременна съм!!!! Най –накрая?Преминах през много изпитания, но най-накрая успях. Операции, лечения, нерви и какво ли още не. Тъкмо бях решила, че ще правя инсеминация или ин витро и то чудото стана.
Всеки месец си следя овулацията с фоликуметрия. Така и месеца, в който забременях. Имах фоликул в болния яйчник със запушената тръба и съответно не съм правила опити да забременявам., защото на практика нямаше шанс да се случи това. Само един път секс за един месец, защото имах и други проблеми и точно тогава се случиха нещата. Сега чакам бебче да се роди живо и здрав.
Само с един път и чудото стана. А предишните месеци, години-секс по график, краката горе, лежане, нерви и все не ставаше.
Искам да посъветвам всички жени да спрат да мислят за това кога, как и защо не става бебе. Успокоите се. Господ си знае работата. Когато ви дойде времето тогава. Аз съм пример за това, че със спокойствие и голямо търпение всичко се получава.
Целувам Ви, всички бъдещи мами: *

Коментари

1.   дано да си много щтастлива!

3.   Честито!!! Пожелавам на семейството много късмет и усмивки :) И успех на всички бъдещи майки

4.   Честито!!! И аз ти пожелавам да е живо и здраво!!! Лека бременност!!! Радвам се , че си щастлива!!!

5.   Честито! Пожелавам ви много щастие и радост!
Само ние знаем през какво се минава и как тежи. Много, много се радвам за вас. Бъдете много щастливи!

6.   Честито и от мен лека бременност и като порасне много да те слуша. Много се радвам за вас все пак какво по-хубаво от това да си имаш детенце, но аз съм още много малка за да мисля за такива неща.

7.   Пожелавам ти безпроблемна бременност, леко раждане и здраво бебенще! Бъдете щастливи!

8.   Ч Е С Т И Т О!!! :)
Лека и спокойна бременност и едно здраво, весело и щастливо бебче на финала! И аз така забременях - първия път, когато си казах, че повече няма да мисля затова, никакви специални пози, вдигнати крака и прочее. И досега се питам при -супер-хипер-мега редовен цикъл (и съответно овулация) какво правеше тая овулирала в мен яйцеклетка толкоз рано :)

9.   И от мен честита радост!!! Дай боже всеки му!

10.   Честито и от мен! Аз също съм минала по този път и ми се случи абсолютно същото! Лека и безпроблемна бременност ти желая! С един напън да родиш!

Поздрави!
Danae

11.   Дано всички да имат този късмет.

12.   Абеее, стават. Не стават никакви чудеса. То в днешно време ако и правенето на бебета е резултат от чудеса смятай колко сме зле.

13.   Честито !!!!

14.   Честито да ви е живо и здраво и много да ви радва

15.   радвамсе за теб бъди щастлива и вярвай чудесата на севишния!!!

16.   от Автора

Благодаря на всички за милите думи!!!Желая на всички да получат своето чудо:)

Целувки от мен:*

19.   Честито, мило момиче:))
Много сходни съдби имаме. С моят съпруг 3години опити, изследвания, болници и накрая диагнозата беше две напълно запушени тръби. Казаха, че нормално няма да забременея. Рухнах-рев, депресии, ужас. Успокоихме се, починахме си и започнахме да търсим добри клиники за ин витро.
И тогава става и нашето чудо. Около коледа разбирам, че съм бременна. Това за мен и всички нас си е най-голямото чудо. Наистина господ си знае работата.. Благодарна съм от цялото си сърце.
Успокойте се мили бъдещи майчета и вярвайте:)
Успех на всички, които жадуват за детенце, то ще се появи, когато изобщо не го очаквате.