Споделена история от Семейство

Мечтите са безплатни
Здравейте на всички!
Нека се отърсим малко от ежедневието и се потопим в мечтите си..

Какво бихте направили ако случайно ви паднат 10 милиона лева (без значение дали от лотария - тото - наследени - чрез измами и т. н)

Какви бихте направили с тези 10мил лева.

Ако решите да живеете в чужбина - някъде в Европа може би.

10 мил. лева ~ 5мил. € и съответно си правите преценка как ще е ако живеете в други държави с различни валути.

Опишете всичко каквото решите. Какво жилище ще имате, каква кола ще карате, каква връзка ще имате (въпреки, че това не се влияе от парите, но все пак и за това си помечтайте). Вие сте създатели на своя живот, какво бихте искали да имате, какво да правите и т. н :)?

Парите са просто една част от всичко това. Добавете и това с кой човек искате да живеете, вашето съвместно бъдеще (деца, начин на живот, преживявания и т. н). А може би повечето мъже тук ще поискат да си останат ергени, вие решавате. Само трябва да напишете всички те си мисли, мечти ТУК :)!!

Коментари

1.   Както се казваше в една реклама "Еххх, мечти.... " :)
Парите са необходимост НО далеч НЕ СА всичко, още по- малко решение за всичко! За съжаление дори не са "виза" за чужда страна НО все пак АКО някога ми паднат 10 млн. вероятно ще потърся начин да ги инвестирам, задължително навън, може би Австралия или Щатите в някакъв бизнес или недвижими имоти!

3.   Искам да живея в къща на 2 етажа, която да бъде огромна и с идеалната градина.

Ще си взема куче, защото обожавам кучета!

Ще имам огромна спалня, вътре ще има много неща.

Ще отида в Япония и Южна Корея- любимите ми страни в които се говори най- хубавият език- корейският и японският.

Ще отида в Америка, Франция, просто ще обиколя света.

Ще си имам още една котка.

Ще пазарувам дрехи, обувки, купища ще си купя.

Ще си купя по-хубав и скъп телефон ( е това ще се осъществи скоро )

Ще си купя нов лаптоп, нов телевизор.

И С НИКОГО НЯМА ДА СПОДЕЛЯ ТЕЗИ 10 МИЛИОНА! ТЕ СА САМО МОИ!

4.   ще си построя къща в планината с огромен двор ще си оставя малко пари в една сметка да си имам лихва до живот, а останалото ще го даря на някое болно дете и ще търся човек който иска да сподели живота с мен

5.   Ако аз имах толкова много пари, щях да се преместя със семейството си в Англия. Там щях да си купя два апартамента, един в Ливърпул и един в Лондон. Искам да си обзаведа и двата апартамента превъзходно и да се забавлявам постоянно в нас. Искам по цял ден да слушам музика, да гледам филми със семейството си и да чета книгите на Нора Робъртс. И от време на време да ходя на концерти на певците от 80-те, ако изобщо правят все още такива.

Момиче на 16 г.

6.   Аз пък при ветровито време ще ги хвърля във въздуха - така поне ще създадат малко радост на много хора, вместо да ги изхарча за някакви глупости като да си купя къща на 18 етажа, да взема 15 апартамента в Лондон и още толкова в Ливърпул, да имам 22 телефона или купища никому ненужни парцали.
След което ще споделя живота си с №4!

7.   Поне два апартамента една къща. Ще си ги обзаведа готино. Ще си взема сладка малка количка за "в града" и нещо по-удобно за дълги пътувания. Ще инвестирам в собствен бизнес. Ще попътувам малко - искам да обиколя България и да отида на доста места в чужбина. Ще помогна на семейството ми. И вероятно ще останат доста пари, които ще си сложа на едно влогче в банката и ще си живея от лихвите. :)

8.   от номер 4

номер 6 силно се надявам да си момиче

9.   От Автора :

Подкрепям с две ръце мнението ти (номер 6), дано има място и за 3-ти във вашия съвместен живот с номер 4 :D Та да ме вземете и мене при вас :(

10.   Хубава история си измислихте, ама ако хвърлите парите на вятъра как ще си вземете тази вила в планината с огромен двор и лихви от депозита в банката, с които ще живеете. Не може и едното, и другото.

11.   Деля ги на 3 - на сестра ми, родителите ми и за мен. С моят дял ще построя приют за бедни и закусвалня в която да се хранят безплатно , ще си купя земя и ще си построя ферма за котки и приют за бездомни кучета. Ако останат пари от моят дял и ако вече в България има условия да се развие бизнес и съответно оцелее ще ги вложа в нещо. Но това са само мечти и едва ли ще се сбъднат докато съм жива

13.   С толкова много пари първо ще обиколя света! Обожавам да пътувам! А после ще си хупя хубава къща на мястото, което най. много ме е впечатлило при обиколката. И ще си живея там, със сигурност ще е близо до някой плаж, защото обожавам морето, щастливо до края на живота си! А, ако ми стане скучно ще се занимавам с благотворителност. Колкото до това с кого ще живея в моя рай... ами има един много специален човек, по ред причини не можем да сме заедно, но с толкова пари мисля, че това няма да е проблем. :-)) А и разбира се, ще осигуря луксозен и спокоен живот на семейството си. Те го заслужават!