Споделена история от Семейство

Баща ми гледа порно
Оф как да започна незнам.... момиче на 16 години съм, нямам брат или сестра - едничка съм. Проблема ми е с баща ми! Срам ме да го кажа на някой познат... Баща ми 24 часа гледа порно.... много ми е гадно разберете. На това може ли да се каже че е порно маняк? И ме притеснява, че например като гледа телевизия излезе няква сцена в която се любят, човека не си прави труда да го махне че да не видя... дали е психично боленннннн този човек. Майка ми жената не разбира нищо и аз не мога да и кажа и се чувствам адски зле. Какво да направя поне да спре да гледа пред мен ????

Коментари

1.   Ами и той е човек, и той душа носи. Чак пък 24 часа да гледа не вярвам. По-добре ли е да се чука с всяка срещната? Той поне само гледа.

2.   Чакай, нещо не разбрах. Баща ти гледа порно филми по цял ден или гледа телевизия и само понякога във филма който гледа има горещи сцени? Защото ако е второ няма нищо притеснително. То в кой филм няма такива? Май само в анимациите няма. Виж, ако наистина от сутрин до вечер гледа порно, тогава явно има някакъв проблем.

3.   На 16 и искаш да крият от теб любовните сцени във филми. Та такава сцена е позволена за 12 годишни.
Остави човека да си гледа каквото си иска и си гледай своя си живот.
Вярвам че той не записва специално от нета истинско порно за да го гледа с теб и да те задължава да гледаш с него. А просто си гледа филми по тв вечер. А по ТВ порно преди 23часа не дават.
Диагнозата която си поставила на баща си всъщност е за теб. Ти си психично нездрава.

4.   Всички мъже гледат порно. 24 часа на ден е силно преувеличено. Ти половината ден си на училище, а през ноща спиш, така че не можеш да наблюдаваш баща си денонощно. Не вярвам и да е гледал истинско порно, когато ти си в стаята му. Това, че ти го шпионираш си е твой проблем. Едно жилище имате, къде да се скрие човека, че да гледа порно ? А това за телевизионните сцени е направо смешно. Филмите в днешно време са пълни със сцени,в които се любят, но това не е порно, а ти си на 16 ! И на мен не би минало през ум, да сменя канала, защото дават сцена с любене. Опичай си акъла !

5.   Добре де, щом 24ч гледа порно майка ти не се ли прибира? Как иначе не е видяла?

6.   "И ме притеснява, че например като гледа телевизия излезе няква сцена в която се любят, човека не си прави труда да го махне че да не видя... дали е психично боленннннн този човек. " Ти да не си на 5 годинки, че стане ли нещо за секс и баща ти да се прави на ударен.

7.   Когато гледа е логично ти да се махнеш. Поне аз така смятам. Какво правиш там, това си е негова работа! Макар че, да смятам го за малко извратено това, че гледа пред теб.

Ж, 16

8.   Хахаха, просто родителите ти са по-разкрепостени. Като видиш такава сцена и той не сменя канала/макар че си голяма/ след като ти е неприятно, просто излез от стаята.

9.   Ами.. по пътя на логиката да ти задам един въпрос, а?

1. От къде знаеш, че гледа порнография 24/7, да не би да стоиш до него на дивана в хола и да гледате заедно?

2. Какво лошо има в това.. ще кажеш, че ти не го правиш (дори и да не е постоянно)?

Както каза номер (1) - по добре само да гледа от колкото да си има любовница. Също така мисля, че си достатъчно голяма за да разбираш тези неща. Дори е под съмнение дали си девствена (извинявам се за личната нападка, но от днешното поколение всичко може да се очаква).

Няма за какво да се притесняваш. Просто си стой в стаята и си гледай твоите филмчета, а не на възрастните ;).

A. S5

10.   аз съм мъж и гледам порно а понякога и двамата със жена ми гледаме порно а това е извор на познанието никой не се е родил научен не е нищо лошо предполагам че баща ти също мисли така а ти си на 16 и независимо дали вече имаш полов живот или не не трябва да мислиш така защото това на което казваш порно си е чисто и просто секс а това което баща ти гледа там го прави същото със майка ти иначе сега нямаше да ти пиша предполага че го знаеш а баща ти не сменя канала защото вероятно те мисли за голям човек а не за малко дете заради което да бърза да сменя канала

12.   Аз пък не мисля, че при положение че си на 16 баща ти трябва да се прави на ударен и при всяка любовна сцена да те "моли" за чаша вода. До преди няколко десетилетия на 16-18 масово са имали деца. Не мисля, че е редно все още да ти обяснява за птичките и пчеличките.

По този повод. Един баща попитал 16-годишния си син дали може да му обясни за птичките и пчеличките. А синът казал: Да, какво искаш да знаеш?

А една майка казала на мъжа си: Синът ни е на 16 и вече трябва да му обясниш за птичките и пчеличките ти като мъж и баща. Той какво да прави, останал на саме с него и му казал: Сине, помниш ли веднъж, когато майка ти не беше вкъщи и ние отидохме в парка?
- Да, тате, помня.
- Помниш ли дето там намерихме 2 мацки и ги доведохме вкъщи.
- Помня, тате.
- Е, същото е с птичките и пчеличките.

13.   Като те гледам как и какво пишеш, май цялото семейство сте за хапчета - от розовите, 3 пъти дневно по 2!

15.   Ако беше момче щях да те посъветвам да му правиш компания, ама при тебе е сложно :D :D :D :D

16.   Аз мисля че майка ти не се справя нещо с баща ти - ако тя се грижи за само за себе си и не се сеща че има мъж, а той горкия има нужда от ласки, кажи ми ти тогава как да си ги набави. Първо се научете с майка си за фузиологичните потребности на мъжа, и след това го съдете. От въздържане по добре ли е да хване рак и да умре или да ви изостави и да си намери друга жена. Ако майка ти се грижи за него както трябва, то бъди сигурна че той няма да има време и няма да иска да погледне порно. Преживял съм го и много добре зная за какво става на въпрос. Сега не се сещам за порно, защото новата ми жена жена е много мила и нежна с мене. Ние по възрастните също сме живи хора

17.   Съдейки от връстничките ти които познавам аз сигурно и ти не си толкова невинна и знаеш повече от баща ти но съвета ми е, да спиш с отворени очи и плътни вълнени гащи. Майтапя се ако найстина не се усеща баща ти или целенасочено го прави с цел лека-по лека да ти обясни за пчеличките и цветенцата направи някаква сцена че е противно или кажи на майка си но само когато си е пила кафето и си я зарадвала с шестица иначе анонимно обаждане също върши работа шептиш в слушалката че подозираш баща си че гледа порно и затваряш на въпроса кой се обажда успех дано всичко се оправи.

18.   И аз гледам порно на компютъра си, дъщеря ми също на 16 знае, но какво от това, обяснил съм и, че всички мъже гледат порно и това изобщо не я притеснава. Жена ми също знае, но ние сме разкрепостено семейство. Тя също гледа порно от врема на време.

19.   Ти стая нямаш ли си? Защо стоиш при баща си? Всеки си гледа, това което му е интересно. Явно майка ти е задръстена с консерватизъм и човека компенсира с гледане. Нали не ти налита и да иска да влиза с тебе в банята, какво се дракаш с човека. По добре да гледа и да стои кротко, отколкото да щурее по чужди жени.

20.   Кажи му, че не ти е приятно да гледаш с него и да имаш такова възпитание, и кажи на майка ти да говори с него. Това е най- лесния, и най- добрия вариант.

21.   Абе вие нормални ли сте.. искате да кажете, че не е нормално мъж да гледа порно... и баща ми гледа.. и кво от това, това е природата на мъжа

22.   Здравей,

Като човек, справил се с Христовата помощ с порно зависимостта, ще споделя мнението си. Абсолютно не е нормално, това е разврат, това е наркотик и зависимост, това скапва мозъка и личността. И човек започва да вижда само тела, ама ние освен тяло имаме и души. И като чета огромното мнозинство от коментарите, които одобряват порното, бих заключил, че доста от българите са развратници и безбожници, а знаем какво Бог стори със Содом и Гомор, чиито руини археолозите откриха. В заключение ще кажа - като толкоз ви се е. е, женете и мъжете се, любете се и правете деца - другото и под проклятие. Аз съм доказателство, че може да се живее без порно и мастурбиране, без секс, и съм си много добре. Здравето ми, слава Богу, е добре, доже доста по-мощно от добре :) Ако има излишък от семенна течност, нощем сънувам мокър сън и се отделя, което е в повече. Ако не мога да се въздържам, ще се женя, и те така. Ако човек има ум и разум, да мисли и прецени дали има истина в думите ми. Препоръчвам за младите книгата " Чиста младеж" на д-р Тихамер Тот. Мъж, на 30 г.

23.   Съвет към всички жени от един мъж - ако мъжът ви уважава, той НИКОГА няма да иска да станете негова, без да поеме най- сериозен ангажимент - брак. Аз признавам за истинска жена тази, която се самоуважава и се пази, а другите, без да съдя, са нещастни души. Посоката, в която е тръгнал светът, всички усещаме, че не е правилната, и точно всеки отделен човек я определя, защото обществото е състав от всеки един от нас. Всеки има инстинкти и нужди - да се храни, да пие вода, да спортува, но ако се прекали с тях, идват проблеми. А с отношенията между мъж и жена шега не бива, защото ако има, следват проклятия. Лек ден от мен.

24.   Отдавна съм минал христовата възраст и ще ви кажа нещо което е истина взета от живота. Всички хора минали 24 годишна възраст и не са се обвързали - тоест са все още сами, това със сигурност означава, че те имат сериозен проблем. Това че някой гледа порно и има семейство не е проблем. Той гледа защото не иска да развали семейството си и да се сдобие с палава жена която да му прави кефа и да направи така че дъщеря му няма да се сети да се оплаква. просто това ще и е най-малкият проблем. Ако не бъде изгонена от къщи, ако не спре училище или не бъде принудена да се омъжи още малалетна. Никой не вижда последиците от правилното развитие на нещата, освен чак когато се случат. Много такива познавам. Така, че оценете жеста на човека. Не го съдете, той има право поне на това. Или пък другият вариант - всичко да му е разврат, да не се сеща за жени за да не си пилее семето. Да хапва, да пийва и така цял живот. Тогава е проблема - няма семейства, има гей сдружения и ако щете стигнете до монасите. Как мислите, дали пък там нямат някакво тайнство за това. Так, че ценете семействата и особено хората които имат възможност да направят големи обрати в тях и не ги правят в името на тях : семейните любимци. И на всичкото отгоре да им се преписват разни манящини и тем подобни които не са в техен стил.

25.   Първо едва ли гледа точно 24 часа, защото най-малкото трябва да спи, а и сигурно ходи на работа. Второ гледането на порно не е чак такъв непростим грях. Да, ти си млада и сигурно някои сцени те притесняват, но в крайна сметка баща ти не те е накарал да гледаш с него, нали? Значи като го видиш, че зяпа екрана, просто се изнизваш от стаята и толкова. Мъжът ми пък е фен на ужасите, а аз не ги понасям и като видя да гледа такъв филм взимам си списание и в другата стая. И ти прави същото и не се впечатлявай толкова. Това са си просто художествени измислици, реалността не е точно такава.

26.   25, порното ли е художественна измислица? Такава измислица на живо си е чисто еб. не. Когато мъж гледа порно, значи жена му е много задръстена и затова той компенсира с гледане. По добре пред екрана, отколкото да ходи по курви. Ако жена му му съдейства за реализиране на фантазиите, няма да си губи времето с порно. Мъжете обичат жените им да са курви в къщи и светици в обществото. За жалост, българката прави обратното, тогава идва ред на порното.

27.   26, aбсолютни глупости говориш. Ние дори заедно гледаме порно. Просто е възбуждащо, а и освен това има фантазии, които по-добре да не бъдат никога осъществявани. Съвсем нормално е един мъж да гледа порно и е част от личния му живот, в които никой и дори съпругата нямат право да му навлизат и да му се бъркат, камо ли децата.
Освен това все още важи правилото - не хапи ръката, която те храни!