Споделена история от Семейство

Баща ми изневерява на майка ми..
Здравейте! Не вярвах, че ще пиша и тук, но просто не мога повече. Майка ми няколко пъти вече ми казва, че вижда баща ми с разни момичета. Веднъж докато стояла в един магазин видяла как една жена се качва в колата му. Преди майка ми да разбере за това двамата бяха много щастливи и се обичаха наистина много. Не съм казала на баща ми, че знам понеже ми е кофти.. Преди няколко дни пък бях излязла с приятелки и едно момче беше с нас. Стояхме на спирката и той ме хвана и ме вдигна. Когато автобуса ми дойде се качих и телефона ми звънна. Баща ми ми се обади и започна с думите: "Какво е това неприлично държание на спирката? Кое беше това момче? ". Притесних се и му казах, че с него сме просто приятели и просто сме се прегърнали. Вечерта отново ме разпитваше. Понеже сигурно щеше да пита мама кое е това момче, реших да и се обадя и да и кажа. Тя не ми се скара. Каза ми, че колкото повече пораствам нещата ще стават по-зле заради това, че баща ми трудно ще приеме това, че пораствам. Стана ми супер кофти.. Двата ми най-големи проблема.. Какво да правя? Помогнете ми? Писна ми от баща ми, но и в същото време не искам с мама да се разделят..

Коментари

1.   Добре де, защо все дъщерите пускат такива теми за бащите!!!!??? Ами ако й майките ви изневеряват, а? Стига с тая женска солидарност!!! Татко е най-лошия, той ч*а сички, а мама горката е невинна и не прави такива неща!!! По-добре напиши тема: "Помощ мама изневерява на татко и той й го връща!! " ;)

2.   Това, че баща ти може би има връзка не е твоя работа, за теб е важно че имаш двама родители, а те са хора като всички други.

3.   Не се тикай където не ти е работа. Коя си ти, някаква вчерашна пикла да си вреш носа в отношенията им? Сядай си на **** и си гледай уроците там.

4.   Добре де, майка ти какво чака? Незабавно развод. Няма оправдание за тези неща, няма и да има.

5.   Недей да съдиш баща си, че се притеснява за теб, защото те обича. Не е много сигурно, че приятелят, с който сте се закачали те обича, ама баща ти сигурно те обича. Ако искаш да се чувстваш по- добре говори откровено с баща ти за всичко. Аз като майка не бих занимавала дъщеря си с простотиите на баща и. Може и да не съм права, ама си мисля, че майка ти също трябва да говори с баща ти откровено, а не да те занимава теб, защото така те настройва срещу него. Е това да говорите важи при положение, че и двете искате да запазите семейството си и да имате нормални отношения. Мисля, че всеки прави грешки и близките трябва да му помогнат да ги преодолее, стига и той да иска. Бъди по- смела и говори с него.