Споделена история от Семейство

Кое име да избера за детето си
За момиче ми харесват: Корнелия, Габриела, Ребека, Тереза, но най-много сякаш Корнелия и Габриела.
За момче: Дамян, Денислав, Давид, Мартин.
На Вас кои Ви харесват най-много?

Коментари

51-60 от 60

65.   Имам един въпрос:Ти от някаква друга народност ли си че да си кръстиш детето така.

66.   Адриана и Дамян. В никакъв случай Корнелия. Много ще я гаврят....

67.   Сестрa ми се кaзвa Гaбриелa. Имaм брaтовчед Мaртин. Прекрaсни именa сa.

68.   На мен лично най-много ми допада Габриела, но от мъжките нито едно. Аз предпочитам Виктор например.

69.   ами на мен ми харесват Габриела и Мартин. Инъче какво мислиш за Кевин, Денис, или Памела

70.   момче Кристиян Любомир и Георги момиче Христина и Моника

71.   От изброените за момиче ми хареса Ребека. Ако аз имах момиче сигурно щях да я кръстя Елена, Катрин, Джена, Бела или Ребека.
За момче Стефан, Деймън, Клаус, Илаиджа, Джереми, Едуарт или Шон

72.   Aйде стига с това да се дават типично български имена! Що били чужди, що били такива и онакива!
ОТ посочените само не харесвам Корнелия, че има да я гаврят много, а фаворити са ми Ребека и Давид!

73.   От изброените Тереза и Денислав.
Иначе:
Александра, Боряна, Вероника, Габриела, Деница, Екатерина, Жужета, Зорница, Ина, Йоана, Кристина, Лора, Мая, Невена, Оля, Петя, Ралица, Симона, Тамара, Филипа, Христина, Цвета, Юлита, Яна
Антон, Борис, Виктор, Георги, Дарин, Емил, Живко, Звезделин, Искрен, Йоан, Кристиян, Лазар, Мартин, Никола, Огнян, Петър, Росен, Станислав, Тодор, Филип, Цветомир, Чавдар, Юрий, Ясен

74.   Габриела и Ребека ми харесват еднакво, но за момче ми харесва повече Мартин

51-60 от 60