Споделена история от Семейство

Колебае се
Привет! Бих искала да ви споделя една история за сестра ми и приятеля и. От почти 3 години са заедно. Но сестра ми когато ми разказва за него все твърди, че нещо липсва, което я кара да се кара постоянно с него. Той е лудо влюбен в нея, но не се държи с нея като лудо влюбен, а все я унижава за това, че тя не работи, а учи висшево образование, а той е среднист. Набори са. Сестра ми когато получава стипендии или когато отива на стаж изкарва някой лев и винаги ги харчи за козметика и дрехи, това при нея няма как да се промени, тя дори до магазина без спирала не излиза. А той има възможности за нови дрехи, но няма стремеж да се облича като другите момчета тоест малко поне да си гледа външния вид. Като ги гледам наистина не си отиват, защото тя е кокона, а той твърди, че с един панталон и една тениска ще изкара 10 години. Кака когато му каже нещо лошо започва да и се кара, дори я е оставил по пътя през нощта, а тя именно се прибира с такси и разбира се се карат яко. Когато тя решава да го напусне, той започва да плаче или някак си я кара да се върне пак при него, тоест да са заедно, защото тя живее при нас, а не с него. Още нещо, когато се карат по телефона адски много викал, че чак майка му по телефона когато говори го чувала и след като той затварял телефона тази жена звъняла на сестра ми за да и се кара за сторилото се. Когато излизаме заедно няколко пъти сме срещнали и неговите приятели случайно и сме сядали на кафе, а той тогава не спираше да твърди, че сестра ми харесва другите момчета, че се зарибява с тях, а това е невъзможно. Когато сестра ми му казва, че не иска вече да са заедно, той се ядосва и твърди, че ще се самоубие и някакви такива неща. Когато си изключва телефона, той не спира да звъни на мен и на мама, обаче непрекъснато без да се съобразява с никого. Е, вие как мислите, според вас сестра ми да продължи ли връзката си с него или те не са родени един за друг? Извинете, ако имам правописни и граматически грешки!

Коментари

1.   Сестра ти трябва да го зареже!

2.   Както го описваш те изобщо не са един за други и колкото по-скоро сестра ти го зареже толкова по-добре! Да, този сигурно ще прави сцени, ама по-добре една сцена, отколкото нещастие в продължение на години!