Споделена история от Семейство

Психично болна жена влоши отношенията с майка ми преди 1 година
Здравейте, :) И друг път съм писал теми, но тази трябва да я прочетете.
Преди повече от година бях на гости на майка ми, тъй като не се бяхме виждали от 2012. В началото всичко вървеше добре.
По късно се запознах със въпросната жена, която живее с 2 прекрасни деца момиче и момче (в момента са на 5 и на 3 години).

Отначало всичко беше наред канеше ме да наглеждам децата й всеки следобяд.
Ходехме на разходка с малките и с леля им, която познавам от по отдавна.

От 03 01 2014 г - тоест миналата бях поканил едно момче на гости.
Жената ме помоли да не вдигаме врява докато дечицата спят, а и сестра ми спеше вече когато това момче дето е син на леля Лора наду компа и От тогава Лидия (както се казва въпросната жена) вместо да ни помоли като нормален човек, започна да крещи били сме тропали, местели сме мебелите а това вообще не е вярно - имам предвид за мебелите понеже пода е бил леко подут.
На днешният 17 януари 2014 Майка ми разбра какво е станало и си поговорихме за силната музика.
Аз естествено се оправдах, тъй като момчето беше виновно а не аз поговорих и с него и накрая говорех с Тази Лидия

Децата и идваха при мен да се забавляваме следобед и после пак имаше писане по фейсбук от рода на "Като гледам няма да се разберем" от нейна страна и то ЗАРАДИ ОНОВА МОМЧЕ и пак ме наклеветила че аз и надувам главата.
После се скарах с майка си и без малко да й разваля 8 Март.
Сестра ми ме успокои като каза, че всичко ще се оправи, само и само да няма кавги а да има мир и разбиране.

Как да постъпя ако онази Лидия ми пише нещо злобно да я блокирам ли или да и взема паролата на профила й.

Извинявам се, ако има грешки при писането. :)

Коментари

1.   Забравих да споменея, че сестра ми също е ставала свидетел на крясъците с тази жена. а децата бяха в постоянен стрес, а те идват често за да ги забавляваме Мъжа и Георги винаги оправя нещата и е противоположно на Лидия и приятелски се държи с нас

Майка ми после се оправяме с отношенията стига тази жена да не ни създава проблеми

2.   Преди да наричаш другите психично-болни ходи да се прегледаш ти!
Чудя се ВООБЩЕ как са те дехоспитализирали...

3.   Виж какво номер 2 аз съм ходел на прегледи да не говорим че аз и сестра ми имаме 50% инвалидност
Моля коментара на номер 2 да бъде изтрит

4.   Само да споменея на 32 години съм а сестра ми е на 15
и аз имам собствено дете на 7 г

6.   Номер 2 е пълно куку
Аз съм сестрата на автора.
Как може да наричаш брат ми по този начин Вярно и двамата сме инвалиди но онази жена има право да я нарича психично болна защото всеки ден ни се е карала и то за щело и не щело

ти като си толкова курназ защо не постъпиш като нея. Жал ме е за мъжа й и децата и ами и племенницата ми търпи тоя тормоз

Явно теб трябва да вкарат в лудница
Извинете ме за грубия тон но номер 2 коментар прекали

Момиче на 15

7.   №2 е абсолютно прав, с подобни разсъждения и действия, по скоро Лидия е тормозената.
"Отначало всичко беше наред канеше ме да наглеждам децата й всеки следобяд.
Ходехме на разходка с малките и с леля им, която познавам от по отдавна.
От 03 01 2014 г - тоест миналата бях поканил едно момче на гости. "
"Само да споменея на 32 години съм а сестра ми е на 15
и аз имам собствено дете на 7 г" тук нещо не се връзват нещата. На 32 си, а си каниш момчета на гости( и то пубери)!? Да не си педофил, или си бавачка!?

8.   Номер 7 нещо не се изказваш правилно сестра ми ме кара да каня когото си искам номер 2 не е прав изобщо
Изобщо не съм педофил аз не съм майкъл джексън че да ми говориш по тоя начин ако сте на тая жена на мястото не си мислете че ще ви се обърне внимание Комплексари такива

9.   Да не говорим че дъщеря ми сам си я гледам а сестра ми идва често и тя да я гледа когато съм на работа.

Моля номер 2 и номер 7 да си задържат хейтърските коментари за себе си и да нве говорят по мой адрес и ако ще ме нападате не ми пука какво ще ми кажете.
скоро навършвам 33 така че по - внимателно с коментарите.
С уважение Автора

10.   А съпругата ми даже не се сеща за дъщеря ми и се разведох

11.   А тази Лидия е на 35 и изобщо не знам как я търпят да беше отишла на психолог да си оправи държанието спрямо нас а не да вдига скандали

12.   Абе номер 7 Не те интересува брат ми какъв е
Тази Лидия трябва да се консултира с психолог вчера въпросния пубер както го наричаш ми звъня за да ми се извини и му дадох 2ри шанс понеже съм му приятелка

А жената кучета я яли ако вие сте на нейната страна значи вие не сте нещо наред.
ако не съм права поправете ме
И един съвет, задръж си коментара за себе си.
Сестрата на Автора. 15 г

13.   Зарежете всякакви контакти с тази жена -блокирай я от фейсбук, майка ти, ако ти има доверие, ще ти повярва, а ако ли всеки да си гледа живота.

14.   Нещо тази история започва да ми намирисва отвсякъде! Най-вероятно сте някакви идиотчета, дето си чешат езиците и си убиват времето тука...
Айде у лево!

15.   Номер 14 Какви са тези думи айде у лево???
Да не си от село, че така говориш?? ! Идиотчета значи.

Дано и на тебе да изпсихясаш ако някой ти надуе главата.
Айде да не те нападам и тебе че стана напечено тука.

Много се извинявам за грубия тон но и номер 14 преля чашата.
Автора.

16.   Номер 13 Много ти благодаря Ти поне имаш уважение и можеш да разчиташ на мен

17.   Автора е объркал раздела за споделяне. Неговият случай е патологичен и е за раздел здраве. Как социалните служби са оставили той да отглежда дете, самият той е още недорасъл, въпреки, че е на над 30 години? Ало службите???

18.   Само дето не и ударих един плесник на тая Лидия
Не искам да съм груб но тя ме беше предизвикала с поведението си
Как съм се сдържал не знам но да я бях ударил щеше да си го получи тая жена дано си намери майстора
Автора

19.   Номер 17 като нямаш какво да кажеш не се обаждай
Сестрата на автора

20.   И как го решаваш че е патологичен? ! Брат ми е на 32 години така че най добре е да го оставиш на мира.

21.   Горката Лидия, как ли издържа сред подобни социопати!? Тези скоро ще я направят като себе си, ако не ги изолира от живота си.

22.   Брат ми не е социопат! извинявай но кой си ти да наричаш брат ми така ако заставате на мястото на тая патка лидия жалки сте ей

23.   Ще не ще заслужава си го аз се чудя мъжа и как я търпи
С мъжа й сме приятели нямам проблеми с него черпел ме е с бира с ракия и това че се напива не ми пречи и аз да се напия понеже той не я уважава и е на мое мнение а както е казала сестра ми вие сте жалки, защото защитавате Лидия
Плюс това трябва да наема психолог, които ще се занимава с нея заради нейната агресия спрямо мен, сестра ми, приятеля ми и дъщеря ми както и майка ми

Баща ми като бях по малък е казвал ако те нападне жена дори с думи да е трябва да си знае мястото а именно боя помага в случая

24.   В смисъл ако още веднъж нападне с думи някой от нас камо ли нейния мъж
боя е решението
Преди пробвах да съм по коректен но нищо не стана сега е нашата дума срещу нейната

да не говорим че тя БИЕ собствените си деца

25.   32 год. мъж, 15 год. ти сестрa те кaрa " дa си кaниш, когото си искaш". Нaй- стрaнно ми е кaк тaкa въпроснaтa Лидия въобще позволилa дa се приближaвaте до децaтa и.

26.   Ето ти отговор на въпроса
Тя сама искаше да се видим с децата.
Аз по горе споменах че тя ги бие и то ежедневно

Децата винаги ще идват при мен и сестра ми каквото и да стане мъжа е приятел със мене и той позволява всичко.
автора

27.   Е, хaйде кaжи си нaпрaво, че си влюбен в съпругa нa Лидия и сaмо искaш дa рaзкaрaш " вещицaтa ";)))

28.   Само това оставаше да кажа тука вече се оля