Споделена история от Семейство

Майка ми прави секс за пари
Драги хора, искам да ви споделя колко ужасно се чуствам. Майка ми спи с разни мъже за пари. Незнам какво и как да и кажа. Доста пъти съм се опитвала по заобиколен начин да я питам каде е била, и тя като ми отговори, че е била на работа и казвам да не ме лъже.

Незнам дали се досеща, че знам какво прави. Например днес ми каза, че е отишла да работи в някъкъв цех за дрехи и от 10 часа сутринта до 16 следобет. Тайно погледнах в протмонето и, и видях, че има 200 лева които не се изкарват от цех за дрехи за половин работен ден, а преди това имаше 5 лева в протмонето.

Ако ме питате сигурна ли съм в това което твърдя че прави - Да убедена съм. Доста пъти съм надушвала мъжки парфюми по дрехите и. Доста пъти закъснява, и дава тъпи оправдания, не я разпитвам, просто тактично я питам каде е била.И други примери мога да дам, но мисля че няма смисъл. Между другото аз съм на 16 години, а майками е разведена, не живее с баща ми. Парите не, че ни стигат, но никога не сме стигали до там, че да се налага да върши тези неща. Но ето, че ги прави.

Посъветвайте ме какво да права, отвращавам се от това което прави, дори вече не ям храна която тя е готвила гнус ме е, като се сетя какво е правила с тези раце и с кой ли не. Много пъти съм и казвала да не закъснява, без да се оточнявам, но според нея не мога да и казвам какво да прави "уж имала извандедна работа". Кажете как да я накарам да престане да прави тези гнусни неща. Отвращавам се найстина. Срам ме да и го кажа директно, но просто незнам какво да права.

Коментари

51-56 от 56

56.   Вие сте пълни животни не изпитвате ли състрадание, момичето поиска да сподели, а не да слуша упреци, ама че сте задници я да ви питам коя проститутка взема 200лв за 3-4 часа, а? Пратете Вашите майки да ги видим те кво ше изкарат това е жена с 16 годишна дъщеря която най-вероятно изглежда много добре, красива е и хич да не е няма да и личат годинките. Колкото до това което прави наистина е кофти, но е по кофти, че дъщеря и слага такива епитети пред думата МАМА. Мила тя е твоя майка не я предавай по този начин никой тук няма да я спре, нито пък ще ти помогне. И като се има в предвид, че съм била такава трябва да отбележа, че ще е от елитните само тогава се вземат толкова пари, не стои на магистралата споко

57.   Най напред се върни в училище, за да си доучиш и да разбереш, че се пише 1. чуВствам-а не чуствам. 2. следобеД, а не следобеТ, 3. пОРТмоне-а не ПРОТмоне, 4. кЪде-а не кАде, 5. майка ми-а не майками 6. правЯ-а не правА/ може и да си легнала, а не правА/, 7. Уточнявам-а не Оточнявам, 8. извЪнРедна-а не извАнДедна, 9. наИстина-а не наЙстина, 10. не знам-а не незнам, 11. правЯ-а не правА-вече ти казах, че може и да легнеш! Така, че вместо да държиш сметка на майка си, се занимавай с твоите неща- да слушаш и внимаваш в училище, а не да се излагаш така!

58.   Варианти 2
1. -Правиш се че нещо не знаеш и това си продължава
2. -Казваш и че знаеш какво прави тя ти се ядосва лепва ти едно наказание 5 години да не мърдаш от стаята си и се гледате накриво.
От личен опит ти казвам, че ако майка ти не е готова да сподели значи няма да го направи при никакви обстоятелства независимо какво и как й казваш. Просто не го взимай толкова на сериозно работи нещо и толкова :)

59.   Аз също мисля, че 200 лв. не се изкарват на околовръстното за няколко часа. Жената може да има човек, който й помага, но например да е семеен и затова да не могат да афишират връзката си. Защо просто не поговориш с нея? Или друго: блъфирай, кажи че на теб ти предлагат пари за секс, да видим тя какво мисли по въпроса! Много ще си проличи от реакцията й!

61.   Ужас! Такива обидни коментари прочетох дотук, че просто не е за вярване... Вие възрастни ли сте, или някакви деца на по 5-6 год.? Що за грешни и глупави разсъждения изобщо? ! Не търсете оправдания да защитавате майката, тя ПРАВИ НЕЩО ГРЕШНО и това НЕ Е единственият възможен начин да ги измъкне от блатото, има И ДРУГ ИЗБОР, не е със кръстени ръце, да поразучи малко из града, да попита по магазините, във супермаркетите, за чистачка, готвачка, камериерка, болногледачка, дори и по офисите-има толкова много други работи, а тя е избрала ТОЧНО тази-това ме навежда на мисълта, че тя не го прави от недостиг на пари или, че няма друг избор, а защото я кефи-което ме кара да се възмущавам още повече.

62.   ТОЧНО ТАКА номер61!!!

Това е лицемерието на "Зрелите" хора.

За това ни е и такава осрана държавата!

51-56 от 56