Споделена история от Семейство

Чакам дете, незнам с кой мъж да бъда..
Здравейте
Моля помогнете ми
след 5 дни ще родя детето ми
бащата иска детето
тои е разведен и жена му е в друга страна и не му дава да види първото дете
обаче много е нестабилен и ненадежден
знам че ще се грижи за детето но много хвърчи в облаците

макар че е на 30 се държи като дете
живее си с някакви мечти велики
ето детето ще се роди а дори няма пари за раждането
защото все разчита на някви неща където не стават
не гледа реално на нещата

и така се получава че той ще е в друг град докато върне парите които държи, а аз ще глем детето не се знае колко месеца ще продължи

а има друго момче коеот ми е от преди и много ме оби4а и е готов да ме вземе с детето
тои е стабилен има работа и апартамент и знам че с него нищо няма да ми липсва , и мисли само за мен , докато първия е егоист

незнам кои да избера , а нямам време
виждам че и двамата страдат
и ми е тежко и за двамата...
осъзнах че нито един от двамата не ми е голямата любов...нито дори кои знае каква любов
истинатъа е че прибързах и все не знаех какво да правя и сега няма време

Коментари

1.   Не знам какво да те посъветвам. Забъркала си страшна каша. Това истина ли е?

2.   Естествено е да се притесняваш в тази ситуация. Подсигури бъдещето на детето си, а и ти ще имаш сигурност с втория. Оня дето хвърчи в облаците никога няма да слезе на земята и реално да се грижи за теб и детето.Голямата любов може и да не те споходи никога.Може пък и да заобичаш господина с апартамента и възможностите заради милото отношение и грижите към вас.Не мисли за себе си,а за детето.

3.   Еее..та добре сега си се сетила да го мислиш това!??До сега къде беше!?Ми,не се обвързвай с никой като не ти е на сърце,бащата ще помага и така...гледай си детето,пък междувременно може да се появи голямата ти любов.

4.   истина е да
ами не искам да нараня нито единия нито другия
втория от преди искаше да имаме дете ама се разделихме защото не бях влюбена и сега му е гадно че чакам дете а той никоя не е срещнал още

5.   Това последното мъж ли го написа? Няма грам далновидност, ей на това му викам аз да хвърчиш в облаците. Децата не се гледат като цвете в саксия, с две капки вода и много слънчеви усмивки. Избери материално осигурения и си дайте шанс да станете добро и сплотено семейство. Ако се получи, радвай се на семейното щастие, ако не, опитай се междувременно да си стъпиш на краката, че да не зависиш от никого.