Споделена история от Тинейджърски

Защо не мога да я забравя ?!
Здравейте... мразя да се оплаквам или да търся съжаление. Но открих този сайт, прочетох няколко интересни истории и видях че хората тук дават добри съвети. Та..

Аз съм момче на 17. Преди около 2 години се запознах с едно момиче в интернет. Чатихме, пращахме си снимки, говорихме и страшно много се сближихме. Нямахме възможност да се видим, защото не живеем в един град. Но общувахме страшно много в интернет и аз се влюбих. Мислех че е просто някво хормонално увлечение, но се оказа много по сериозно.. Не съм бил с много момичета и затова ми беше супер лесно да видя разликата. Изпитвах нещо непознато към нея. Тичал съм от до вкъщи, за да си говорим, взирал съм се в монитора с очакване да се появи на линия. Беше страшна работа, много я обичах. Когато накрая и признах какво чувствам, тя много се натъжи защото си имаше гадже, но не ми беше казвала за него. Няколко дена беше много неловко, но скоро всичко си беше почти като постарому. Бяхме си много добри приятели, просто приятели.
И ето че дойде лятото и аз реших да я посетя в нейния град. Тя много се зарадва като разбра че идвам. И излзязохме няколко дена по приятелски. На кафета, по разходки и аз полудях. Бях лудо влюбен, но знаех че тя не изпитва същото и че има приятел. Минавах през някакъв ад !
И когато се прибрах вкъщи и започнахме отново да чатим, аз започнах да се държа отвратително по някаква необяснима причина. Обиждах я, използвах остър хумор, и се държах студено и сурово.
Карах така няколко месеца докато не се скарахме жестоко! Спряхме да си пишем, изтрих я от скайпа си и ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ. Единственото момиче което съм обичал някога изчезна от живота ми. Откакто загубих връзка с нея са минали 4 месеца и аз всеки ден продължавам да мисля за нея. Да си бия главата, що за идиот бях да съсипя това. Разпитвам нейни приятелки, как е тя? Всички мои приятели ми казват да я забравя и да спра да се тровя. Но не мога. Просто не мога. Моля за някакъв съвет, защото найсти се съсипвам и страдам всеки изминал ден !

Коментари

1.   СТ1: Намери я в скаипа извини се защото си се държал наистина повече от отвратително кажи каквото чувставш и се моли да ти е толкова добра приятелка и да държи на теб че да ти прости .

2.   От автора: Благодаря за съвета, но имам един въпрос. Какво е СТ1 ?

3.   СТ1: Стоян а 1-то за красота :Д .