Споделена история от Тинейджърски

Как как да я забравя завинаги?
Здравейте, искам съвет от вас как да я забравя? ! на 16г. съм а тя е на 22г. при мен и нея е доста различно, защото тя е DEAF! сега ще ви разкажа моята история. Бях се прибрал от София, живея в плевен един мой приятел беше си дошъл от Италия, и решихме да направим голям купон бяхме 20, 30 човека тя беше поканена от друг мой приятел. На вечерта отивам на купона и тя беше там когато я видях си казах че трябва да я мина... като всеки нормален тийнейджър! когато попитах приятеля ми за нея той ми каза че тя е DEAF, аз го погледнах учудено как може толкова красиво момиче да е DEAF? !? ! руса среден ръст с сини очи, просто уникална! Запознах се с нея, беше малко трудно да се разбираме писах ме си на телефона. Беше много умно момиче, беше като нас чуващите! всичко разбираше просто не можеше да говори и да чува.. започнах да флиртувам с нея тя ми се дърпаше доста, но въпреки това виждах в очите и че ме хареса и тя! аз реших да я напия, но в крайна сметка се оказа че тя напи мен! ;д е.. и тя се напи доста но вдигаше повече на екс от мен. както и да е... свалих я нея! беше трудно алкохола ми помогна доста. Отидохме в другата стая, и правехме каквото си трябва... И заспахме на сутринта имаше само 4, 5 човека и те бяха изпозаспали... аз станах да си тръгвам, и тя започна да плаче и да ме гледа невинно! ;x на мен ми стана супер гадно аз я попитах какво и е... тя започна да ми пише на ръката с пръст, че дали и аз ще направя така с нея като другите момчета да преспя с нея и да я оставя... аз просто Останах без думи и я прегърнах.
Понеже беше ме трогнала много, преди това бяхме си споделили някои неща бяхме пияни и се заплетохме много в разговор да си пишем на телефона... казах и че на вечерта ще се видим пак. От тогава започнах да я опознавам повече, и се виждахме по често тя започна да идва в нас, нейното семейство бяха разбрали за нашата връзка, трудно беше да ме приемат защото тя е DEAF, а Аз чувам и съм по малък но с времето ме опознаха че не се подигравам с нея. Първите 4 месеца беше прекрасно не ми пукаше другите какво мислят за нас влюбих се в нея беше различна, от другите момичета! научих се да разговарям с нея с Жестомичен език, за 4 месеца ме тя ме научи! имах желание голямо! след като знаех че мога да имам която си поискам. но изведнъж всичко се промени леко по леко всичко взе да се Променява а любовта ми нарастваше повече и повече! "1г. " ревността ми беше огромна към нея! не знам какво стана с мен, промених се... скандалите между мен и нея нарастваха! въпреки това се обичаме. 1г. и 4 месеца вече дойде крайния лимит скандалите ни нямаха край.. е имаше и хубави моменти но винаги спорехме, не бяхме на едно мнение. през тези 1г. и 4 месеца бях се разделяли 5, 6 пъти но за кратко след това се събирахме пак! да аз имах много грешки но и нейните грешки не бяха не по-малко от моите... беше ме излъгала за нещо което много държах да знам за нея. от както ме излъга за това започнах да се замислям дали ме е лъгала и за други неща? ! най-много ревнувах заради това че имаше много обожатели в фейсбук, мен това ме дразнеше и притесняваше много и доста настоявах да го изтрие както и аз да си изтрия моя! тя винаги ми казваше че не и пука за другите че обича само мен и че никога не би ми изневерила, но когато кусахме тя си пишеше с други сигурно в яд го е правила това защото и тя е искала да ме забрави вече защото връзката ни беше вече провал, но не можехме един без друг. и след като виждах тези неща където си е писала, аз започнах да губя доверие към нея а тя ми казваше да и имам доверие, но как след като тя не се опитваше да ми спечели доверието а само ми казваше да имам.. това аз не можех да го приема. всичко рухна! промени се и тя държанието и стана студено към мен, но въпреки това казваше че ме обича! но а аз останах в пеща горя от любов към нея! бяхме разделени, аз реших да пречупя моята гордост и склоних глава пред нея! въпреки че не бях виновен! поисках да се съберем отново! не мога да се позная вече, не съм същия не знам какво стана с мен, тогава любовта надделя. тя прие да бъдем отново заедно каза ми че и тя е мислила много за мен но снимките и в фейсбук показваха друго! на една нейна снимка едно беше я коментирал и тя му беше отговорила на коментара, тогава усетих че има нещо! попитах я: кой е той? тя: нямам нищо общо с него, само сме приятели той е от германия! тогава аз и поисках паролата на фейсбук тя не ми я даде! 2h. я молех, но беше напразно! не спираше да ми казва че е на работа и трябва да си ляга! никога не ми е говорила по този начин, въпреки че знаеше как се чувствам, тя беше студена към мен с държанието си а казваше че ме обича. Това последното се случи тази нощ, " 19. 1. 2016г. " не мога да заспя! измъчваме, боли ме. Не знам какво да направя, все още сме заедно! но предчувствам защото накрая аз ще изгоря, и ще остана сам! в момента пиша това и плача, много малко момчета ще си го признаят, но мисля че не е срамно да плачеш когато знаеш че е истинско! ако може да ми дадете някакъв съвет ще ви бъда много благодарен!

Коментари

1.   Aми нормално - любовта е най-хубавото нещо на света, но може и много да боли. Нормално е на твоята възраст да не срещнеш жената на живота си... ти си само на 16 г., а тя е в съвсем друг етап на своя живот - след 3-4 г. ще пожелае семейство, деца, който ти няма нито как да гледаш, нито как да издържаш.
Понякога е по-добре така.
Просто запомни добрите моменти с нея, хубавото и продължи напред. Нямате бъдеще заедно - и не заради това, че тя е нечуваща... това е до толкова проблем, защото ѝ е създало някакви комплекси може би и желание за внимание, но при вас се сблъскват поколения, ти си в много крехка възраст, а тя има нужди, който може би никой не е в състояние да задоволи. Недъгът ѝ води не само до негативи, но тя може би е свикнала да ѝ се обръща много внимание, хората да са по-меки с нея и да ѝ се разминава за много неща. Ти обаче се държиш с нея като с нормално момиче КАКВАТО ТЯ Е и явно ѝ е дошло в повечко и не е била готова за такава връзка.
Може би си твърде зрял за нея - честно. Тя още не е порастнала и си остава едно глухо дете, което иска всичко...на всяка цена

2.   Ха... по-скоро авторът иска внимание...
Момичето ясно осъзнава плюсовете и минусите си. Незряло е да искаш паролата за фейсбук. Боже, та тя винаги може да трие съобщения и т. н., ти няма как да я следиш нон-стоп - това са параноидни тенденции. Тя е на друг етап от живота си, ходи на работа, а нашият 16 -годишен сополанко от скука й създава драми.

5.   Интересно ми е какво е намерила тя в един малък повърхностен пикльо! И си има българска дума за състоянието и и тя глуха или глухоняма какво е това deaf. Много модерно стана в последно време да се използват чужди думи Аз никога не бих се хванала с дечко! Преди няколко години като бях 11 клас едно съседче от блока учещо в същото училище тръгна да ми предлага. Беше някъде 5 или 6 клас. Естествено отрязах го какво щях да си казвам с едно хлапе!

6.   DEAF е друг път... на български се казва "глуха" или "глухоняма".
Научи си родния език. Завърши училище, започни работа и чак тогава започни да се правиш на отворко...

7.   И миличък, с това мислене, че трябва да минаваш всяка и да я използваш не виждам коя би те търпяла и как ще имаш трайна връзка! . Повечето тийнейджъри били така мога да ти кажа, че има много нормални и свестни които не са с дадено момиче само за да си направят кефа. номер 5

8.   И вместо да мислиш коя да минеш отново вземи да обърнеш малко внимание на уроците си написал си Плевен с малка буква, a имената се пишат с главни букви, също така на няколко пъти започваш изречение с малка буква. Почни да четеш книги, че речникът ти е обеднял не можеш да кажеш българската дума за глухоняма а ми пишеш английската.