Споделена история от Тинейджърски

Защо става така ?
Здравейте няма да казвам на колко съм и от къде съм ще започна направо с преблема ми , бих искала да ми помогнете по някакъв начин. Съжелявам ако имам правописни грешки.

Аз и моят приятел сме заедно от 2 месеца и досега сме правили секс само веднъж. Преди него съм имала 1 партниор. Когато го правихме той първо започна с пръсти и след това се опита да си вкара члена, но неможа явно съм много тясна, но немога да разбера защо след като не ми беше за пръв път. (само да кажа че и първият път не се получи много добре с другото момче). Той иска пак да го направим а аз се дърпам, защото си мисля че пак ще е трудно да си го вкара и аз пак трябва да си го вкарам сама, а това ме кара да се отчайвам много..

При някой случвало ли се е да неможе да си го вкара. Не мога да разбера защо съм толкова тясна . ;(

Коментари

1.   Неопитни сте още и сте плахи!Секс не се прави за експеримент,а от любов!

2.   Ммммм на колко каза че си ? На 14..? Ужас!!