Споделена история от Тинейджърски

Ще чакам!
Аз пък ще го чакам! Спира да ми пука, че съм сама от толкова време! Имало много момчета край мен, а аз не съм ги искала?! Ми като не ми харесват, какво да направя! Просто защото някой ми бил навит, да прескоча другите и да съм с него? Само за да не съм сама, да съм с когото и да е? Ми няма пък...

Какво като съм на 18 и единствената истинка (почти истинска..) връзка, която съм имала беше 3 месеца...
Не съм грозна..да, може би аз съм си виновна..Много изисквания ли имам, или какво?! Има някои момчета, с които без проблем мога да съм още сега, но аз не ги искам..поради една или друга причина, не ги искам... Може би проблема е, че искам някой определен..дори аз не съм наясно вече какво искам...

Ще кажете, че съм надута, много претенциозна или с много изисквания...ми не съм надута..не държа момчето до мен да е с перфектна визия, но въпреки това съм сама..винаги има някой край мен, но никога този, който искам...Май такъв ми е късметът..

Коментари

1.   не чакай прекаленно дълно , защото ще си остане с чакането , все пак всеки си има и слаби страни, колкото и да искаш да намериш 'твоя' човек, все ще има нещо, което няма да ти хареса.Намери човек, с който можеш да бъдеш себе и и той да се чувства така , прекалените изисквания нямат полза
Zuz

2.   Ами.. добре.

3.   изчакай. аз съм като теб и мисля че това е важно решение и е глупаво да тръгнеш с първия срещант.. пък какво като си на 18 и всички си имат гаджета? на всеки му идва времето гогато ще си намери половинката.. да не ти пука. късмет :]

4.   Докато продължаваш да "искаш" и да "не искаш" нещо от някого, от една връзка, или от себе си - все така ще е.

Когато започнеш да даваш, тогава никога повече няма да си сама, нито пък ще ти пука особено с кого си в момента - кандидати за взимане винаги ще се намерят. И изненадващо, обаче - противно на всякаква логика, постепенно ще се обградиш около себе си с хора като тебе - които искат да дават, а не да взимат. Тогава щастието ти ще е пълно и ще откриеш, че всъщност точно тези хора са най-подходящите и най-стойностните.

Ray

5.   А, не си надута,нормално е след като не ти трепва под лъжичката.Ще се появи и този,който ще изтръпваш като го видиш.Нормално е човек да има някакви изисквания,все пак,пък и ..ти просто не си влюбена.Няма смисъл да си с някой,който не те привлича,изчакай.
Ева

6.   Е, не съм казала, че чакам "точния" човек и ако не е идеален, значи не става..Просто искам малко разбиране и любов...И не, Ray, не само искам, готова съм и да дам много, повярвай ми...дори съм склонна да давам повече, отколкото получавам и винаги е било така.
"Намери човек, с който можеш да бъдеш себе и и той да се чувства така" Именно..това е проблем. Трудно ми е да намеря такъв човек, пред който наистина мога да се отпусна и да му позволя да ме опознае. Знам, че прекалените изисквания до нищо не водят, но ако исках повърхностна връзка, която се гради само на основата на секса...изобщо нямаше да пиша тук :)
Авторката