Споделена история от Тинейджърски

Искам да отслабна.
Аз съм момиче на 13 години. Висока съм 1,65 но съм дебела поне на килограми. Тежа 64 килограма. Срам ме от теглото си. Когато реша да отсладбам почвам и спирам. Незнам защо. Искам да стана 55 килограма, може и по малко (то е за предпочитане).Моля ви помогнете ми. Ако можете дайде ми някакъв режим подходящ за мен и за годините ми. Мама е заета и не може да ми обръща внимание по цял ден. Айде да не ви занимавам повече, но ви моля за помощ.

Коментари

1.   Бях много скептично настроена към диетата на Дюкан, докато не я пробвах! За около 2 месеца, свалих 12 кг., като се има предвид, че не гладувах. Ако я спазваш точно по книгата, всичко ще е наред и резултатите няма да закъснеят. Пробвай, заслужава си! Успех!
П.П. Сега видях, че си много малка...не ти я препоръчвам. Може би трябва да опиташ с режима на д-р ПЕПЕ. Разрови се из форумите, ще го намериш. Успех!

2.   И аз искам да стана мъж, ама не ми се получава. Защо задръствате сайта в подобни глупости, при положение, че такива теми не са една и две, а там хората ясно са го написали - режим на хранене и спорт. Кво повече искате не знам.

3.   Здравей, аз съм едно 19 годишно момиче - преди бях много кльощава, но изведнъж напълнях значително - дължеше на многото хранене със съвременни храни и липса на движение. Сега възвръщам предишното си тегло и разбрах тайната към хубавото тяло. Не искам да звуча изтъркано, пък и на твоята възраст не е добре да се гладува - просто ще ти кажа откажи се от пици, дюнери, тостери, вафли, чипсове снаксове кубети и всякакви такива - просто яж по - хубава храна, яж повече вкъщи готвено супи, яхнии, постни манджи, казвай на майка си да готви зеленчуци може с пилешко, а в училище яж плодове или кисели млека. Другото нещо е движението - върви пеша не използвай автобус, тичай някъде или просто всеки ден по малко прави упражнения вкъщи - помага много, но началото винаги е трудно. Айде успех!

4.   Всеки ден по 6-8 км. пеш (отнема час и 20 мин.) из парка или от центъра до вкъщи + 200-300 клякания (отнемат 20 мин.)
Гарантирам ти здраве, дълголетие, добро самочувствие, нормално тегло и никакви диети!

5.   Аз също съм на 13 и имам същия проблем. Самоче аз съм висока 162 и тежа 60/61 кг. - много е !! Макар приятелите ми да казват друго! Пиши ми на имейла :) , защото имам много за писане :) dudi9702@gmail.com

6.   Сладурче, в момента растеш!
За диети просто забрави, не са полезни и само ще ти навредят. Ако искаш да отслабнеш тренирай. Имаш ли любим спорт? Ако да - залавяй се и започвай да спортуваш, но редовно!
Хайде миличка, успех и да не ти пука от нищо, важно е ти да се чувстваш добре!

7.   Запиши се да спортуваш нещо . Хем е забавно хем ще срещтнеш нови приятели а и ефекта за тялото няма да закъснее.Изкарай първия месец ако трябва насила -после отвътре ще те кара.Хайде успех и да не забравиш да пишеш по-натам:-)

8.   Грейпфрути и спорт-дори тичане в парка редовно за по 20 минути дневно върши работа.Без сладкиши и тестени изделия.Успех!

9.   Подходящия режим за теб е да ядеш по малко ... Като изключиш от менюто си хляб или храни които съдържат много захар ... Може да не ги изключиш но да ги намалиш до минимум ... И да практикуваш някой лек спорт като например тичане ... Пробвай дано съвета ми да ти помогне : ))

10.   Сутрешно кардио на гладно!!!

11.   4ай и ябълки (и ни6то др.) 3 седмици+2пъти на ден ти4ане.. някаде из квартала или ти си знае6 без да се преоморява6. 2/3 седмици и спира6 за поне месец. никаква мазна храна, не се тъп4и с хляб и бля бля бля

12.   Това е грешно и крие жестоки рискове!

13.   Еми има едно нещо, аз съм астматик и не мога да тичам, но ще правя упражнения.