Споделена история от Тинейджърски

Как да премахна конкуренцията?
Здравейте, аз съм момиче на 13 години :) ии си харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен. Той харесва най-добрата ми приятелка (вече не толкова добра) ии дори им помогнах да се целунат. Тя е на около 100 км. нас .. ии не се виждат често. Той се закача с мен .. и не само!! ноо някак си по-различно!! Преграща ме а през това време ми показва нейни снимки!!
Пада си женкар !! И то голям!
Разказаха му нещо много гадно и гнусно за нея .. и той се отвратии (МНОГО) .. ноо :( още я харесва. И е казал на една приятелка, чее м/у нас няма нищо - само закачане! Охх незнам всеки ми казва да се откажа от това да го харесвамм .. ноо то не е толкова лесно!
Моля помогнете ми да премахна конкуренцията .. !! Независимо как .. ее не по много гаден начин .. защото тя ми е приятелка и не само тя (макарче са разочаровали многоо пъти!!) Моляя .. помогнете!!

Коментари

1.   KILL'EM ALL! - както съветват Metallica отпреди 27 години...

2.   Момчето си играе и с двете ви и Господ знае кога ще му хрумне да отсвири и двете ви!
Първо, с твоята "приятелка" (слагам го в кавички, защото не сте никакви приятелки щом едната, т.е. ти я клеветиш пред другите - в случая момчето...) ще се изпокарате заради някакво плейбойче, на което не му пука нито за теб, нито за нея.
Второ, 99% съм сигурна, че е по-вероятно той да изпита нещо към нея щом дори след това което си му казала я търси и се интересува от нея.
Вземи си го избий от главата, защото ще ти донесе само главоболия!
Успех!

3.   От авторката:
Тези неща за моята приятелка .. не съм ги говорила аз!! А и снощи го видях със съвсем друго момиче!! (отново добра приятелка) .. офф незнам!! Не си заслужава права си. Всеки това ми казва.