Споделена история от Тинейджърски

Много ми е тежко
Здравейте! Аз съм момиче на 17 и тъкмо се разделих с приятеля ми , който е на 20. Ние бяхме заедно от 2 години и 7 месеца. Напоследък нещата не се получаваха, почти всеки ден се карахме, на мен ми беше писнало от всичките ежедневни караници. ОПИТАХМЕ много пъти но всичките тези караници на мен ми оказаха внимание. Вече нямах желание за много неща, рядко се чувствах щастлива и така нататък. Затова след днешния ден реших да се разделим. Ако погледна с разума над нещата това може би е най-правилно, защото просто не си пасваме и рано или късно щеше да стане, опитахме доста пъти но не стана. Искам да добавя, че аз още страшно много си го обичам, и просто не мога да спра да рева. Всичките подаръци които имам от него, само като ги видя и почвам да плача. В главата ми в момента са само хубави моменти и страшно ме натъжават. Това сигурно се дължи и на факта, че сме от доста дълго заедно. След днес, постоянно мисля и за него дали е добре и колко му е станало гадно. Просто в главата ми е една каша. Страшно ми е трудно и не знам дали постъпих правилно. Моля ви посъветвайте ме нещо или кажете какво мислите поне. Благодаря!

Моля модераторите да публикуват историята ми, много е важно за мен.

Коментари

1.   Странно, но имам една приятелка в същото положение. Както казвам на нея, всяко зло за добро. Така ще е по-добре и за двамата, не е края на света! Най-важно е личното щастие и не трябва да се измъчваш. Всичко ще мине в един даден момент и ще осъзнаеш, че това е било правилното решение.

2.   Според мен си постъпила правилно. И за двама ви ще е по-добре така. Няма смисъл и двамата да не се радвате на живота, а да се карате постоянно. Изтрий сълзите и се радвай на нещата, които си научила от тази връзка...

6.   И според мен си постъпила правилно. Много жени остават години наред в такива неподходящи за емоционалното им здраве връзки само, защото са като пристрастени и въпреки негативизма, които с времето им се отразява и на физическото им здраве продължават да са в отровната връзка. Ти определено си едно момиче, което може да постави разума над чувствата. Браво!

7.   Ох ами не знам, честно казано да ти имах проблемите и то наистина. И аз съм на 17 момиче, но никога съм имала гадже, даже и не съм се целувала камо ли да имам над две годишна щастлива връзка. Това си е рядко за тези на нашата възраст, и искрено ти завиждам.