Споделена история от Семейство

Проблем - от 3 години майка ми се запозна с един чужденец
Зравейте имам малък проблем. Майка ми и баща ми са женени над 20 години от 3 години майка ми се запозна с един чужденец. От тогава всеки ден си пращат смс-и, звънят си и то постоянно и по много отваря ги пред баща ми, праща и картички всяка седмица и ги . Той идва само лятото по 2-3 пъти. Постоянно кара майка ми да се развежда и да отива да живее при него. Аз правя опити да и обясня но безуспешно. Тя не знае добре езика говорят все едно и също и мълчат с минути, той няма какво да губи защото е разведен но майка ми има семейство. Когато идва тук в България стои по няколко дена и си заминава някои път се виждат само за няколко минути защото баща ми е наоколо.

Баща ми знае съм сигурен на 100% но си трае.
Те са възрастни над 50 години според мен за майка ми това е някаква игра. Аз си мисля че тои върти много българки но не съм сигурен. Обещава на майка ми че ще и намери работа имал голяма къща голямо наследство от майка му ......... . Луда работа. Аз и казах като иска да заминава те там с червен килим ще я посрещнат, онзи ден се скарахме и ми каза че ми била кръвно обидена.

Някой от вас да е попадал в такава ситуация ?
Ако някои може да ми даде съвет ще съм му много Благодарен !!!

Коментари

1.   Не се меси, това е съвета ми. Майка ти сама ще си вземе решението какво да прави.

2.   Определено не давай на майка ти да заминава с него. Всякакви изроди ди ги има. А тя толкова ли лекомислено разсъждава...

3.   Майка ти е достатъчно голяма,за да може сама да вземе решение,а и....човек се учи от грешките,макар най искренно й пожелавам,това да не е грешка.А ти сам се замисли над това което ще ти напиша '' Пчелата,от меда не бяга'':)

4.   Проблемът не е малък,но не е лошо да пошантажираш майка си и да и кажеш,че ще избягаш от къщи ако продължи да си играе на тийнейджърка!

5.   виж ...явно майка ти не си е изживяла младините и сега се е сетила да живее ..не се обиждай но аз съм в същата ситуация ...няма как да и влееш акъл ..ти си детето все пак в тая ситуация ..гледай си живота ..тя е възрастен човек сама ще си взима решенията и ако ще си чупи главата нека да е заради себе си а не че някой я е принудил ...за да почне да се занимава с други мъже явно вече не обича баща ти ..истината боли но нека я приемаме като големи хора ..

6.   А ти откъде знаеш че баща ти е много чист и и той си няма нещо. Може би вече не е същото. Може да са решили просто да не се развеждат на стари години. Не можеш да знаеш...