Споделена история от Тинейджърски

Искам я..
Здравейте! Искам да ви споделя една история, за която мисля всеки ден. Започвам.. Значи бяхме на Пампорово с един приятел. Той ме запозна с една негова приятелка. Всеки ден карахме заедно ски и след това излизахме навън. Всичко беше нормално, допаднахме си по характер. След като си тръгнахме от Пампорово, се видяхме пак тримата в града ни. Бяхме на кино, а след това на ресторант. Тя по някога ми хващаше ръката и се гушкахме. Вечерта реших да я питам по фейсбук възможно ли е да стане нещо м-у нас, а отговора и беше, че в от няколко дена си има приятел, който го е искала от дълго време.. Каза също така, че съм найната слабост. Продължавахме да си пишем всеки ден, като след седмица я питах за напред имам ли шанс с нея, а тя ми отговори, че не знае и че и задавам много срамни въпроси.. Таа какво мислите, имам ли шанс с нея, за да знам да се отказвам ли или да продължавам да се занимавам с нея? Бих направил всичко, за да тръгнем, но ако само си губя времето да правя някакви опити.. няма смисъл. Иначе съм симпатично момче, с възможности и не съм някакъв тъпак.

Коментари

1.   Тя иска да те разиграва, затова не казва нито не, нито да. Важното е, че не е казала твърдо не. Има смисъл да продължаваш, ако си с правилната психологическа настройка. Не очаквай да стане нищо за да не се ядосваш после. Не приемай навътре нещата и не се пести на усилия, пък каквото стане.

2.   Щом си има приятел остави я!

3.   Повечето са такива шаврантии, които си имат някой, но търсят и чуждо внимание за да си четкат егото... бягай от тогава!

4.   Съгласна съм с номер 1. Ако има приятел и го харесва мисля че трябва да я оставиш и да не заставаш между тях. Ако я харесваш много виж реакцията й и кажи че и ти си имаш приятелка дори малко има възможност да не е готова за връзка и да си няма приятел. УСПЕХ!

5.   А може би не може да ти откаже директно за да не те нарани, може да иска да си запазите "приятелските взаимоотношения"

6.   Остави я! Очевидно има някакви чувства/интерес към друг и иска първо да пробва с него, а след това, ако не стане- ти си насреща.. ти така ли искаш да бъде? Всеки заслужава човек, който да го поставя на първо място, а не да бъдеш нечия резерва. Може би сте се запознали в неподходящ момент, но по-скоро момичето си е такова, не знае какво иска. Но разбира се, й харесва да знае, че ти я чакаш, че мислиш за нея и си готов да си с нея по всяко време. Това я ласкае и подхранва самочувствието й. Не ти трябва такова момиче, може да ти е допаднала много, но има други, повярвай ми. Не е единствена и последна, и не заслужава вниманието, което й отделяш. Постави се на мястото на сегашното й гадже, как би се почувствал ти, ако тя се закача с някой друг? Недей да я оправдаваш, а погледни реалистично на нещата.

7.   от Автора:
моля ви, дайте ми някаква надежда.. попринцип лятото сме заедно, а тя до тогава ще е скъсала с приятеля й.. кажете ми как да действам, готов съм на всичко.. между другото бяхме миналата седмица на дискотека, първоначално се гушкахме много, след това също се гушкахме, но не ми даваше да се задържам много.. и ми даваше да я целувам по бузката, но не пред много хора.. иначе аз като се отдалеча от нея тя ме хваща за ръка, дърпа ме към нея и ми казва да дойда с нея или навънка, или на терасата да си поеме въздух.. постоянно ме дърпаше за ръката. Също така като си пишем я чакам по 10-20 минути да ми отговори и винаги аз й пиша първи, прсвил съм ди опити да я чакам тя да ми пише първа, но не ми пише

8.   Ако тя върши такива неща зад гърба на приятеля си сега, какво би я спряло да ги върши и зад твоя гръб ако някога получиш шанс да бъдеш с нея? По-добре бягай от такива играчи.