Споделена история от Тинейджърски

Не мога да го разбера
Здравейте, аз съм момиче на 15г. От години съм влюбена в едно момче от моя клас. Той е от онзи тип момчета които имат голямо самочувствие. От начало той ме харесваше (а аз дори не знаех), с годините и аз започнах да изпитвам чувства към него и така се влюбих. Той все ме закачаше, пипаше ме по косата (защото седеше зад мен). Сега сме 8-ми клас, а той беше заминал да учи в друго училище. Изкара половин година и пак се върна.
Един ден ме заговори във фб. ( а аз го избягвах известно време, защото не бях във форма поради други причини и бяхме вече различни класове). Попита ме кога ще се видим. И аз му зададох въпроса - Защо? Той ми отговори (цитирам) " Ми де да знам. Имам ти мерак от малък". Това за мене значи (поне аз така го разбирам) че още има някакви чувства. ( А и да вметна, че когато беше се преместил не съм спирала да мисля за него. Даже 1-2 пъти го сънувах) До скоро ми каза, че съм детска още. Не разбирам какво иска да каже с това. Ако говорим кои е по-голямо дете отговора е много лесен. Какво се опитва да направи? да ме ядоса ли? . Понеже скоро бях му писала как той винаги се е базикал с мен, а той ми отговори, че не било така. А аз толкова го обичам, имали сме толкова хубави спомени а и имаме общи приятели. Даже си призна че има чувства. Но това което ми каза че съм детска страшно много ме подразни, защото , аз съм си добре за годините си, нямам даже никакво детско излъчване или държание. И накрая като му казах че не ми е интересен ( а много обича да е интересен), той ми отвърна " И ти не си, ай бегай бб". Не ме разбирайте погрешно, аз не съм някаква задръстена или свита. Напротив държа си се нормално. Просто той ме обърква с неговото поведение. Първо ми казва хубави неща ( даже си разказвахме по фб. стари историйки), а сега ме скапва заради тия глупости.
Не, не аз наистина не мога да го разбера. Имам чувството че постоянно си играе с мен. Но това което ми писа първия път беше искрено. Сега, не може да не изпитва чувства, защото когато сме в училище постоянно ме гледа и ме закача.

Моля дайте ми съвет? Надявам се да публикуват историята ми.

Коментари

1.   Миличка, така, както ми го описа той е типичния бройкаджия, който спи с момичетата и после ги зарязва. Не се занимавай с него ще съжаляваш много! Той ти е намекнал, че още си девствена и иска да секс. Направиш ли го после ще те зареже, ще намери друга жертва и цикълъ ще се повтори.
Ж. 22

2.   Пак съм аз не му обръщай внимание съсредоточи се върху уроците пък по -натам ще си намериш някое свясно момче, което няма да е с теб само за да те мине, а ще те обича и ще държи истински на теб. Гореописаният НЕ Е момчето за теб!

3.   Остави го, не смятам, че има нещо общо със секс, искал е да те провокира като ти намекне, че имаш детски характер, а той едва ли не е "мъдър" и "зрял". Зарежи го, за мен си е комплексарче това дете. Сигурно не знае какво иска и се изживява в момента като голям сваляч.

4.   Защо ми се струва, че неотдавна четох абслоютно същата история, само дето тук не е добавено, че това момче е имало много връзки. Аз тогава се възмутих как е възможно човек да копнее да бъде поредната бройка на някой боклук. Явно няма друг визуално привлекателен сваляч около теб, по който да се подлъгват наивните момичета. Гледай си ученето и развитието, ще му дойде времето и на връзките. Сега няма да е нищо особено - само ще те употребят и ще се вкараш в драми.