Споделена история от Тинейджърски

Раздвоена
Здравейте имам следния проблем - имам гадже от почти половин година (най-дългата ми връзка до сега) и харесвам друго момче. С това момче тренираме на едно и също място и аз почнах напоследък да се прибирам от тренирофка постоянно с него. През това време гаджето ми беше извън БГ. С това момче като се прибираме постоянно си говорим и незнам почнах да го харесвам.

По принцип с всичките приятели като си видим или като си тръгваме се прегръщаме нали за здрасти и чао и той като ме прегърне направо му се разтапям в ръцете ,не искам да го пусна. Понеже гаджето го няма приятелите около мен почнаха повече да си позволяват нали уж на базик. Онзи ден това момче което харесвам и един приятел от моя клас ми викат той сега го няма дай по една целувка и аз казвам не можете в този смисал че няма да го направят заради гаджето ми и момчето което харесвам ме целуна по бузата и аз направо откачих.

Междодругото той не ми обраща особено много внимание и имам чувство поради това ще почна още повече да го харесвам. Много се колебая , но аз към гаджето някакси съм свикнала- повече симпатия отколкото любов и преди 2 дена се върна и се държи мноо гадно с мене, променил се е. Не сме се виждали от седмица аз му се радвам а той се дърпа. Мъсли си че съм му изневерила с един 30 годи6ен мъж. Даже вчера ме пита дали го обичам. Струва ми се че е направил нещо докато е бил извън БГ. Кажете какво да правя - да прекратя връзката ако ми е изневерил,поради гадно отношение пък и каква ми е гаранцията че онова момче изпитва нещо към мен. Олее ужас отсякаде съм объркана незнам какво да правя моля дайте някакъв съвет какъвто и да е , дори нещо сме6но колкото да ме развесели.

Коментари

1.   Разделете се ако се ревнувате непрекъснато!Рано ви е за сериозни връзки!

3.   Привет!Im Fozzy!Според мен ти сма трябва д а усетиш с кого да бъдеш?!Но според мен двама души трябва д а са заедно защото се подкрепят и се допълват?!Но повечето хора не знаят какво искат но г о искат много!?Бил съм в такава ситуация!?Трябва да знаеш какво можеш да дадеш на човека до себе си и на какво си готов заради него!?И той заради теб?!!Но сега на мода е да се споделя колкото може по малко и всеки да си прави каквото си иска стига д а не г о хванат1?Това е комерсиално и на всякъде се парадира с това?!Всеки има право да прави грешки?И не грешките са фатални а когато се примиряваме с тях или ги дублираме без да и обръщаме внимание!?Там каъдето иам Любов - Двустранна то ще има победа щастие и.............?!А там където няма раздялата е неизбежна!!!Любовта не е в думи а в дела и в жертви!!!