Споделена история от Тинейджърски

Дали ми е време ..?
Здравейте ! Няма да си казвам годините. Искам да питам дали не ми е време вече за секс ? Много често и много лесно се възбуждам, незнам дали е редно. Нямам си гадже, не че не искам, просто, незнам, хубавите за мен момчета все си имат гаджета, все ще има някакъв проблем .. Имала съм гадже, знам какво е .. Не бих правила секс сега, но мисля, че съм готова ! Маструбацията е почти всяка вечер .. Нямам с кого да го направя, а не бих тръгнала с първия срещнат .. Объркана съм ! Искам съвет, как да се спра, как да не бъда възбудена през такава голяма част от времето си .. Сега повечето, знам, че ще кажат "к'ва е пък тая разгонена кучка, малка е, за това е си казва годините" или "накрая ще стане курва" .. не искам да си помислям за такива отговори, но искам да ми помогнете !

Коментари

1.   Според мен ти е време.Няма нищо лошо в това, а и съм сигурен, че не си на 13.Аз съм горе-долу в същото положение, по-точно и аз не мога да си намеря момиче.Винаги, когато си харесам някоя, което не се случва често, тя се оказва заета.И на мен много ми се прави секс, но мастурбитам и това е.Иначе, когато си намериш момче и всичко е ок, направи го!Това е наи-голямото удоволствие, не е нужно да се лишаваме и от него.

2.   при теб явно мастробацията води до пристрастяване поради липсата на мъж,Момиче не прекалявай защото после ще ти е трудно да постигнеш оргазъм с мъж, защото ти ще си свикнала по определен начин да свършваш а не се знае мъжът дали ще може да го направи,според мен си на 16-17 години.И да ти кажа зарежи мечтите за идеалния мъж който ще обичаш и ще му се отдадеш и той ще го оцени,няма такива глупости.Вече сме 21 век бъди реалистка,никога няма да стане така както ти си я мислиш намирам си гадже влюбваме се и правим секс след половин година или 1 година,все ще ти намекне че му се иска и ти щото много го обичаш ще му пуснеш i are posle ти бие шута най много до 2 месеца,ама те е обичал най важното в цялата история.Един съвет към всички малки момичета стига сте мечтали за нереални неща,

3.   Оффф, голееми проблеми... Ти си решаваш какво да правиш. Дори и на 18 да си, пак няма голяма разлика, защото имам една съученичка, която само за такива неща като теб си мисли и вече е бременна, не защото го е искала... А и не си въобразявай, че ще изпиташ някакво удоволствие от секса, защото още си малка (поне така предполагам), а и щом си девствена...