Споделена история от Тинейджърски

Какво да му подаря?
Здравейте!
Приятелят ми скоро има рожден ден, а аз изобщо нямам идея какво да му подаря.. Моля ви дайте ми някакви идеи защото рождения ден е супер близо. Познаваме се от скоро и не съм сигурна какво точно ще го зарадва. Има и една малка подробност.. Става на 18!! Помощ!

Коментари

2.   дронче

3.   Има разни смешни и супер готини неща в магазините за сувенири.На мен са ми подарявали халба с форма на череп и чаша за кафе с нарисуван среден пръст на дъното и надпис ,,have a nice day" това ми е най-любимата чаша евър!Обичам чаши!Миналата коледа получих и някаква ръчно нарисувана с карикатура на котките ми и надпис ,,Forever alone",знам,че ги правят в една фейсбук страница,но не мога да я намеря,а и вероятно са скъпи,защото са изцяло ръчна изработка .По-евтин вариант е във някое фото да ти направят с надпис или картинка по твой избор.Ако,приятеля ти обича да пие чай или кафе е готин подарък-мъжете си падат по разни такива забавни неща,а и ще го ползва всеки ден със удоволствие.
Не ти ли е казвал,че цял живот е искал да направи нещо,но все го е отлагал-примерно ако има скокове с бънджи или полет с делтапланер.Един приятел ми беше споменал,че като дете искал количка с дистанционно и му купих за рожденния ден,понеже съм инфантилна взех и за себе си и прекарахме адски забавни часове в състезания и дразнене на кучето му ...това е малко скъп вариант и успеха му зависи от характера на човека,но го давам като пример,твоето момче също може да има такава позабравена мечта...
Всичко зависи от това с какъв бюджет разполагаш и какво обича той,Ако си пада по това можеш да му вземеш наргиле.
Един мой незабравим подарък беше кутия от обувки Лоботини(откачих от радост като я видях),а вътре мега грозните пантофи с форма на космати хобитски крака.До тогава не знаех,че може да си едновременно разочарован и възхитен.Логично в кутия от нещо скъпо можеш да сложиш някаква глупост която е ценна с идиотщината си,а след това да подариш нещо по-хубаво.

4.   Здравей, щеше да е по- добре ако беше уточнила горе долу за каква сума, защото в главата ми идват толкова неща, които биха зарадвали гаджето ти. Напримерно на моят му подарих часовник и се зарадва супер многото. Може и парфюм да му подариш, ако познаваш вкуса му. Мечета и плюшени играчки, са вече прекалено изтъркани, няма смисъл да му подаряваш такива неща. Според мен най доброте неща са: или часовник или парфюм или някоя дреха, която ще носи с кеф. Лек ден, надявам се да съм ти била полезна ^^

6.   Какво ли? Хах.. Силна прегръдка. Нужна ли е дата, за да подариш някому нещо?

9.   Здравей! Тъй като с приятеля ти сте заедно от скоро, все още не е назрял моментът за някакъв сантиментален подарък. Смятам, че трябва да заложиш на нещо сигурно, като например парфюм. Винаги ще му влезе в употреба, а и не е задължително да е много скъп. Иначе, зависи с какъв бюджет разполагаш. Може да му вземеш един хубав кожен колан за дънки или портфейл- това са също стандартни подаръци за мъж. Номер 2 ти е дала идеи за други, по-нетрадиционни и закачливи варианти, които също са много оригинални, тук вече зависи дали би му харесало нещо подобно.
В крайна сметка, смятам, че каквото и да му подариш, ще се зарадва, защото ще бъде от теб :)