Споделена история от Тинейджърски

Подарък за гадже (момче)
хей :) Искам да ви помоля за помощ. След седмица с приятеля ми, правим 4 месеца. Искам да е нещо от сърце. Той харесва спортове, тренира баскет и street fitness. Не искам да са блузи или ключодържатели, защото вече имаме. Моля, Ви помогнете ми, защото нямам никакви идеи.

Коментари

1.   Купи му от тия обувките за баскет дето са високи или пък баскетболна топка, ама гледай да е по - скъпа, че тия под 30 леа са ментента. Може да купиш билети за някой баскетболен мач ;)

2.   Според мен няма нужда да му подъриш нещо, което да се връзва със спорта. Той сигурно си купува сам това, от което има нужда. Купи му нещо, което по-скоро не би се сетил сам да си го вземе. Например аз подарявам неща като ръкавици, шапки, колани и др. подобни аксесоари, които мъжете често пропускат да си купят. Наистина твоят приятел сигурно има ръкавици за фитнес, но все пак провери.

4.   Ако пие добавки му подари протеин. Аз бих се радвал на това. Като цяло не би очаквал приятелката да му подари това и предполагам би се зарадвал :Д

5.   Здравей!Защо не му вземеш баскетболна топка или блуза/потник на любимия му отбор?

6.   Нещо за ядене - шоколад, торта, пържоли.

7.   Постер,ваша снимка,баскетболна топка,гирички,готини маратонки...

8.   Вървете на баскетболна среща на отбор в града или в друг град.