Споделена история от Тинейджърски

Проблем с вайбър
Здравейте,

Както се досещате използвам вайбър. От няколко месеца не мога да виждам профилните снимки на приятелите си. Но само на тези, които си ги сменят редовно. Рестартирала съм си телефона, но не става нищо. На вас случвало ли ви се е? И знаете ли как да го оправя?

Извинете ако има допуснати грешки☺

Коментари

1.   Изтрии данните на вайбър от настроики -> приложения -> Viber ->изтрии данните. После влезни пак в вайбър като нали си направиш там глупостите с телефонния номер и тва. Ако не стане - Hard Reset-ни го но ще трябва да въвеждаш всичко наново телефонните номера.

Гризач

2.   Случва се, не си първата.
Android или IOS? Или друга? Моля ви, пишете ги тия работи, версия на ОС, версия на Viber
Ако е Андроид: Settings > Application Manager/Apps > All > Viber > Clean Cache
Ако си на Български език : Настройки > Приложения/Мениджър приложения > Всички приложения > Viber > Изчистване на кеша
Ако си на Android Marshmallow 6. 0 преди Изчистване на кеша натискаш Съхранение, и чак след това Изчистване на кеша.
Рестартираш телефона и се свързваш към интернет. Готово?
Ако не е, триеш приложението и теглиш наново.
Ако си на друга ОС, нека друг колега се изкаже.
Da. Iron Block

3.   Случва се, не си първата.
Android или IOS? Или друга? Моля ви, пишете ги тия работи, версия на ОС, версия на Viber
Ако е Андроид: Settings > Application Manager/Apps > All > Viber > Clean Cache
Ако си на Български език : Настройки > Приложения/Мениджър приложения > Всички приложения > Viber > Изчистване на кеша
Ако си на Android Marshmallow 6. 0 преди Изчистване на кеша натискаш Съхранение, и чак след това Изчистване на кеша.
Рестартираш телефона и се свързваш към интернет. Готово?
Ако не е, триеш приложението и теглиш наново.
Ако си на друга ОС, нека друг колега се изкаже.
Da. Iron Block

4.   Аз нямам проблем с вайбър на телефона, преди ми се е случвало на компа да ми забие но на телефона или таблета е безпроблемен.

5.   За какво се използва вайбър?

6.   Това се случва когато ти качат някакъв некадърен шпионски софт. Най вероятно някой от твойте приятели ти е пратил приложение с което ти е хакнал телефона, сега има достъп до всичките си съобщения и пароли, но тъй като е избрал някаква некадърна програма ти виждаш каквото виждаш - телефона ти се бави, програмите не работят като хората (като изчезналите профилни снимки и тн)...
Хубавото в случая е че си имаш обожател :)

7.   До #6,
Кой в България се занимава с keylogging, screen recording и др.? За да видят някой чат или някоя снимка по нощница? Съмнявам се.
До Автора,
Проработиха ли начините от коментарите? Или си я зарязала щото се е оправило? Пиши!
Da. Iron Block (#2;#3)

8.   пхахаха номер 6 не си добре честно

9.   За какво се използва вайбър? И може ли да се ползва на компютър?

10.   Номер 9 вайбър е приложение, с което тези контакти от телефона ти които имат вайбър можеш да ги набереш чрез вайбър и да си говорите безплатно. Също така да им изпращаш безплатни съобщения да следваш публични чатове... Общо взето това е. А колкото до проблема с профилните снимки отколко време е така? Защото например аз често си сменям снимките и често когато съм я сменила приятелите ми не я виждат веднага, а след определен период от време. Е дано съм ти помогнала.