Споделена история от Тинейджърски

Унижават ме
Едни големи момичета постоянно ме унижават. Когато се разхождам с приятелки те идват, хващат ме за ръката и ме завеждат зад някой храст и започват да ме снимат с телефоните си как ми свалят гащите след това ме оставят само по гащи и ме карат да пия много вода докато не ми се доходи до тоалетната питам ги дали мога да отидя но те ми казват не и аз стискам но накрая не издържам и се изпускам те продължават да снимат с телефоните си и след това качват всичко в интернет. Казват ми че ако кажа на мама или на тате те ще ме набият. Лошото е че понякога когато се разхождам по улицата някои хора ми се смеят. Също така ме снимат и гола.

Коментари

1.   Серозно? Завеждат те в някой храст в парка и седиш съблечена по 2 - 3 часа без никой да забалежи? Качват снимки в интернет, ваще ще те бият ако разберат???
Нещо ми изглежда много измислена тая история.

3.   Не вярвам на нито дума от тази простотия!

4.   измисли нещо по - хубаво

5.   Не допускай това да се случва. Тези само си избиват комплексите. Съвет от мен: кажи на родителите си това не може да продължава така бъди смела заедно ще намерите изхода от тази ситуация. Надявам се да съм помогнала.

6.   Ти нормална ли си да не казваш на родителите си?! Те не само, че ще оправят проблема, но ще осъдят и тези ИЗРОДКИ, защото техните прояви са подсъдими! Предполагам си на не повече от 13, но повявай ми - с подкрепата на родителите ти, тези пикли нищо не могат да направят! Защо не помолиш баща ти, брат или сестра (по-големи, ако имаш такива) или някой чичо, братовчед да ги сплаши едно хубаво? Даже направо ми кажи града си и имената на тези момичета и ще се разбера аз лично с тях.

7.   Ооооо идйотки мръсни тъпачки! Що ти не има свалиш гащите и не ги снимаш? ! кво да не са нещо повече от теб еее поне ставаш за модел имаш хубаво тяло и се снимаш не си като тях навлечени със скъпи дрехи за да прикрият евтиното си тяло а пък хората нека се смеят!
А уния пикли да си гледат работата. Те ти завиждат! И от злоба и гняв го правят дори и да не изглеждат ядосани и гневни те са злобни кучки! Приеми го! Всъщност ги отбягвай! Още повече ще ги дразниш! По добре! Дано се пукнат от злоба и завист и дано и на тях да ги снимат голи само че след няколко раждания с увиснали коремчета! Хахаххахах(Зловещ смях на вещица)

8.   На колко години си?? Не можеш ли да се опиташ да се защитиш? Тези твои приятелки като видят, че въпросните момичета те водят нанякъде, не ти ли помагат? Кажи веднага на родителите си, ако са от твоето училище - идете при директора. Не оставяй нещата така.

9.   Какво по дяволите? .. Не съм сигурен дали тролваш или си сериозна, но ако си сериозна въобще не чакай ами кажи на майка си и баща си. Те ще вземат мерки. Никой няма да посмее да те бие, не се притеснявай. Това, което правят е престъпление, и то от голям мащаб и няма да остане ненаказано.

10.   Много гадно

11.   Не оставяй нещата така! Кажи на майка си и баща си, оплачи се на директора, ако сте от едно учибище, не може да оставиш нещата така разбери! Никой няма право да ти се присмива и да те унижава! Те само говорят, кажи на вашите незабавно! Колкото и да те е срам покажи им за какво става въпрос, те няма да ти се присмеят ще те разберат. Всичко добро!!

12.   Миличка, те просто искат да ти вземат страха не им се връзвай ами веднага на секундата кажи на вашите те да отидат да говорят с техните! Ако тия пикли пак продължават жалба до полиция и прокуратура! Това не може да продължава така! Ако аз бях на мястото на вашите щях да причакам тия лигли някъде и така щях да ги „разкрася ”, че техните нямаше да си познаят после!

13.   Когато пак те накарат да пиеш вода и да пикаеш после, този път ги напикай тях, за да им стаме гадно и да те оставят!

14.   Тез тъпачки луди ли са бе? ! Мило момиче кажи на вашите.

15.   Съд и полиция за такива като онези които те карат да седиш по гащи!!! Такива трябва да се линчеват никакви приятелки не са ти оплачи се на вашите или в полицията