Споделена история от Тинейджърски

Проблем със СРАМЪТ!
Имам огромен проблем със срама ми! Историята ми е доста дълга но все пак.. Харесвам едно момче всъщност дори аз го обичам както и той мен познаваме се (лично) и наскоро той ми каза, че иска да ме целуне. Дотук добре, но мен много ме е срам и не знам какво да правя :( . Срам ме е дори да говоря със него. Моля ви помогнете ми.

Коментари

1.   Ейй, не се притеснявай изобщо, а давай смело :) oт какво се притесняваш... момчето те хареса ти го харесваш какъв е проблемът.... всички за това мечтаем :).... успех :)

2.   Наистина доста дълга история.

3.   Не бъди толкова срамежлива, следващият път като иска да те пипне по дупето го остави и се целунете лудо, докато го пипаш нежно за чатала, а той ти бърка с пръст в дупенцето. ;)

4.   Много е дълга историята и затова не я дочетох.

5.   Няма как да се обичате щом не сте се целували и опознали.

6.   Действай без да питаш!

7.   Ох и при мен същата история. Харесвах много едно момиче. Писахме си и така се стигна до този момент, че ме хвана на тясно и си признах. Е за моя радост и тя ме харесваше. Тръгнахме. Първата ни целувка беше истинска трагедия ;дд поне за мен... защото супер много се дърпах... а го исках ;дд умирах си от срам ;дд е случи се ;дд беше уникално, но дърпането преди това направи спомена доста комичен и трагичен в същото време. Както и при следващите целувки ме беше супер много срам. Виж сега, ако все още не си имала първа целувка това е напълно нормално.С времето придобиваш повече увереност.Просто го направи без да ти пука дали ще се изложиш. От изведнъж си кажи "Ако той ме обича няма да ми се смее ако се изложа" или нещо от сорта. Ще свикнеш и няма да те е срам ;) Е сега всеки си има своите изцепки в една връзка. Аз бях просто прекалено стеснителна и трагична ;дд Късмет :3 Ще се справиш :)

8.   Няма от какво да те е срам мила няма да те изяде просто бъди себе си! :) действай и успех

9.   Хей, моят съвет към теб е да се отпуснеш малко.. С този срам до никъде няма да стигнеш! :)
Желая ти успех! :)