Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя
Здравейте, аз съм момиче на 16. В последно време преживях много неща смисъл с приятеля ми имах много проблеми и много се карахме. Той е по-голям от мен с една година. Това с него ми дойде в повече и не знам какво да правя и как да постъпя. Всичко започна на рожденния ми ден чрез неговия приятел защото той се занимаваше с моята приятелка и той дойде да се видят обаче беше с още две момчета и едно от тях стана моето момче. Вече беше късно и рожденнив ми ден беше свършил и останахме с тях, те ни предложиха да се разхождаме с тях с колата им и ние се съгласихме. Около 3, 4 часа бяхме с тях отначало не го забелязвах но после ми стана много симпатичен, харесах си го. Два дни по късно започнахме да си пишем нещата се случваха много бързо. Той тогава си имаше приятелка, нл я остави заради мен и се събрахме излизахме всеки ден, виждахме се, всичко беше много хубаво за първи оът чувствах някой толкова близък както винаги в началото беше добре но оосле нещата почнаха да се развалят. Тази моята ориятелка нали се занимаваше с най добрия приятел на моя. Но при тях нещата не вървяха защото нейното момче си имаше приятелка от 3 години и по едно време моята приятелка с това момче спряха да се занимават. И тя започна да ми забранява да го целувам и прегръщам пред нея защото и било гадно а тя винаги излизаше с мен и как да го докосвам нянаше начин. С ея се познавах от много време и не исках да я наранявам, но не можех и да не си го прегръщам. Бях разпъната на кръст. Не знаех какво да правя. Много се плашех да не ме остави заради това, много ме беше страх да не го загубя. Но имаше и друго нещо, когато ме канеха на някакви купони и събирания не му казвах за да не си мисли някакви работи, че правя а аз никога не бих изневерила и той го знаеше много пъти съм ну го повтаряла но не му казвах къде отивам, но той разбираше винаги. После се намеси тази моята уж приятелка и му наговори един куп неща за да го настрои срещу мен. Той поиска да се разделим бях съсипана исках да умра. Още тогава приключих всичко с нея, всеки ден плаках зя него. Същия ден когато той скъса с мен влязох в болница, бях в шок не можех да го приема. Като му казах за болницата не ми пивярва помисли си, че лъжа. Колко му се извинявах, колки плаках да се върне, но той не искаше беше категоричен, каза че не иска да бъде с мен и каквото и да кажа и да направя няма да го върна. Въпрекк това не исках и не можех да се откажа. Опитвах всичко, тогава реших да говоря с приятелите му, разговора се осъществи казах им всичко те ме разбраха и те говориха с него и се събрахме пак. Като се видяхме му обещах, че всичко ще му казвам и няма да го лъжа и се разплаках той ме прегърна и ме целуна. Бяхме заедно една седмица и той пак поиска да се разделим попитах го дали съм направила нещо каза ми, че така е решил просто не може да бъде с човек, който го е лъгал толкова много и ми каза, че иска да се отърве малко от момичета но това беше преди повече от месец. Като скъсахме от време на време му писах да го видя как е, и какво прави държеше се добре. Въпросът е, че е много сложен характер и постоянно казва нещо после се отказва. Скоро ми беше предложил да излезем и да се видим, но после се отказа. Не знам какво да правя много го искам, искам отново да си го върна бих направила абсолютно всичко. дори и невъзможното ще направя. Преди 5, 6 дни си писахме и си изяснихме някой неща и ми каза, че е искал да има бъдеще с мен, но аз съм се изпикала на всичко с лъжите си. Почувствах се много гадно и не знам как да постъпя сега. Не знам време ли му трябва, дали още ме обича. Моля ви дайте ми съвет ще се побъркам.

Коментари

1.   Е то е ясно, че те разиграва. Всичкия тоя рев, където си изревала за него, само го е отблъснал допълнително. Демек тая умира за мен, вече не ми е интересно. Истината е, че човека изобщо не те обича. Виждаш ти как даваш всичко, за да си с него, това е защото го обичаш и как той нищо не дава за теб, сещаш се че очеВадно не изпитва любов към теб. Вариантите си са точно два и те са били още в първия момент на първата ви раздяла, трябвало е без да рониш сълзи и да се оправдаваш да му кажеш, че щом така иска ще се разделите. Двата ти варианта са били, загърбваш го и се отваряш за нова връзка, вариант две искаш да си с него, за да върнеш интереса му отново към теб, трябва да започнеш да излизаш с момчета с които са или от неговата компания или поне ако си в мъжка компания да ходиш на местата където и той ходи, за да се засичате и пред него да флиртуваш с други момчета, да имаш по фриволно поведение. Това със сигурност ще е като нож в сърцето му. Все пак си била негова, не може да ставаш притежание на друг, тогава щеше да запалиш любовта му отново. Сега пак горе долу става, но вече няма да е същото след тоя рев си показала че си слаба и може изобщо вече да не му пука.

2.   Обичате, ама не обича да го лъжааат. Другия път да си знаеш

4.   Моето мнение: въобще не му пука, дето се вика видял е, че му се връзваш и може да те развърта както си иска и го прави. Я се стегни, момиче. Не си заслужава всичките тия драми, още си на 16, ще имаш още много момчета. Не си написала на колко е въпросното момче, но постъпките му са доста детски, така си правя изводите.
Оставяй и продължавай напред.
А и твоята приятелка... не знам и тя много детски неща прави. Това, че при нея не се е получило, сега и при теб да не се.. Добре, че си приключила контакти с нея, много егоестично от нейна страна.

5.   Да ти кажа твоя си е вината че оставяш всички да те мачкат. Трябва ТИ да решаваш щом не се получава го късаш и края. Щом той не може да реши тогава му кажи да реши сега или НИКОГА. Късаш го и толкова.