Споделена история от Тинейджърски

Много съм самотен и нямам самочувствие
Здравейте, аз съм момче на 16 от София.
Моят проблем е, че никога не съм имал истински приятели, приятелка, а също нямам и никакво самочувствие!
Пълен аутсайдер съм! Всичките ми познати са лицемери и ме търсят само при нужда.

Има ли още хора в такова положение? !
В класа седя сам на чин и не ме харесват, а аз съм добър и услужлив човек, въпреки че и момичетата не ме поглеждат! Разхождам се винаги сам и стоя без приятели!

Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Не си единственият, има много като теб. Включително и аз. Повярвай знам какво е. Разликата при мен е, че само ме използват и постоянно някакви се опитват да ми станат приятели, за да ме използват, разбира се. Аз пък предпочитам да съм сама, повярвай, че така е много по-добре отколкото само с лицемери каквито са в днешно време. Може да се забавляваш и сам и ще ти е много по-хубаво. Няма да си хабиш нервите с връзки и фалшиви приятели, това е мнението ми. Да, за повечето любовта е много важна, но не винаги е така. Не се отчайват, аутсайдери като нас се намират макар и рядко. А и не се знае по-нататък в живота как ще се развият нещата.

2.   Батко не се филмирай ;) Купи си един протеин, яж по 5 пъти на ден, почвай фитнес - за 4-5 месеца, ще станеш здрав и ще те гледат с уважение, а момичетата, ще кажат " лелеле това той ли е? Уау къв е хубав"
Не знам как се обличаш, но ако се обличаш тъпо смени стила.. Казвам ти и аз бях така, но после момичетата почнаха сами да се запознават с мене и да ме търсят. Купи си слънчевеи цайси, ама да са газарски, спорнти обучки на найк адидас, тениска по тебе, ама това после като направиш тялото.

Казвам ти наистина, ще се промениш, но като станеш хубавец да не забравиш откъде си тръгнал. Винаги помагай на хората и не бъди горделив. Ако те е срам да ходиш на фитнес, прави домашни упражнения. Има много видео клипове с упражнения. Дъмбели ( тежести като гири) и лостове с дискове можеш да си купиш от olx. bg.

3.   Aбсолютно същото е при мен сaмо ͵ че aз съм момиче

4.   Аз бях така ама не ми пъка сега ми е много леко. Даже се чувствам добре.

Все има с кого да изляза но са малко хората които стават за добри приятели.

5.   Аз съм момиче на 14г исъм в същото положение както си и ти нямам приятели и самочувствие