Споделена история от Тинейджърски

Пъзла съм! Не мога да заспя!
Здравейте, аз съм на 11 /почти 12/ години и съм направо шубе! Когато трябва да пусна прахосмукачка викам някой за компания, защото тя бучи много силно и не знам що ме е страх... Страх ме е да спя сама. Страхувам се като съм сама да е шумно. В тъмното ми се привиждат сенки, духове и така нататък. Имам още един проблем - вечер като си легна будувам поне 30 мин в леглото, колкото и да ми се спи. Мама не иска да ми купи хапчета за приспиване. Аз не пия много кола. Камо ли пък кафе.

Та страхувам се откакто бях на 8 и гледах "The Ring", защото бях на гости у една приятелка, която е по-голяма и не я е страх. Тя ме накара насила да се съглася иначе щяла да ми се сърди. И оттогава съм огромно шубе. Една друга приятелка ме накара да потърсим в google images ''It'' - онзи клоун, който яде деца. После пък първата приятелка ми показа ''The grudge'', знаете филма сигурно. Пък и на същите години исках да играя на лабиринт, и ми се показа онова страшилище, а и звук бях пуснала и как пищеше само... Викнах мама да махне играта. Сега никой не знае че съм ЧАК ПЪК такова шубе! Просто ме е срам да си кажа.... Помогнете ми - как да заспивам лесно БЕЗ приспивни хапчета и как да не съм такава пъзла???

Коментари

51-53 от 53

63.   Темата е сто годишна, но ще споделя, дано помогна на някого. Като малка много се страхувах, буквално от всичко. Много ме беше срам да споделя, измислях какви ли не поводи да не ме пращат да спя. А стахът след книгата то ме преследваше до ранните студентски години. Това е нормално, ще мине като пораснете. Радвайте се за сега, мили деца, че все още ви е страх от чудовища. После страховете стават много по-срашни и реални. Наричат се безработица, преумора и сметки за плащане. Ех, то, къде остана да ме уплашиш сега...

64.   Значи първо няма от какво да се страхуваш!!!Аз преди бях като теб пълен пъзльо.Моят съвет е да си пуснеш телевизията по-силно от звуците които ти се приписват най-добре ще е да си гледаш BTV Comedy!Така ще се успокоиш после си легни на запалена лампа и телевизора да работи!Поне преди при мен работеше!!!Успех!

65.   Не се страхувай няма от какво, ако още не можеш да заспиш си пусни BTV Comedy, а не някой страшен филм и просто заспи и то на запалена лампа и повикайте някой да спи с теб така поне при мен действаше. УСПЕх!!!

51-53 от 53