Споделена история от Тинейджърски

Както си говорехме по телефона тя ми заговори за това момче и ме пита какво да и кажа аз дали да му даде шанс...
Ще започна всичко отначало и историйката ще дойде малко дълга така че знайте това е за сериозни хора не е простотия....

Един приятел ходеше около една година с едно момиче, преди това с момчето бяхме големи приятели, но през времето докато траеше тяхната връзка не се виждахме често даже почти нямахме контакти (може би забравих да спомена че аз съм момче на 19г.) в деня в който те се разделиха аз нз защо реших да пиша на момичето (тогава не знаех че са разделени вече) и така почнахме доста често да си пишеме обаждах и се по телефона и си говорехме по цели нощи... обаче трябваше да замина за пловдив щото съм студент и се налагаше, но пак продължихме да се чуваме, даже една вечер както си говорехме тя ми каза че на празника (на следващия ден имаше празник) щяла да си седи сама и аз реших да се прибера и да я изненадам (което мисля че се получи), но техните родители се оказаха доста строги хора и й разрешиха да ме види само за около 30 мин, също ми беше казала че си представяла как някой се покатерва по терасата и през ноща само е така за да я види аз го направих това, каза ми че имала и някакви проблеми с момчета от училището й (мисля си вече че няма да има такива, щото се видях с тези момчета и се разбрахме мъжката) но както й да е не искам да звучи все едно се хваля, просто аз така виждам любовта - да се показва! Да отидем към важния момент от историята..... докато аз бях в пловдив едно друго момче започнало да и праща смс-и с хубави думи, колко много я обичал, как му треперели колената когато я виждал и такива неща и може да се каже че и завъртял главата ( а аз не умея много добре да се изразявам и понякога докато сме заедно казвам някакви неща дето после и аз неможе да ги разбера какво съм искал да кажа и малко се получаваше неловко положение) и дойде деня с главното Д както си говорехме по телефона тя ми заговори за това момче и ме пита какво да и кажа аз дали да му даде шанс..... тогава сълзите от очите ми си потекоха е така без да искам стана ми много гадно почуствах се страшно самотен.... пред очите ми бяха само те двамата как ми се смеят а аз немога нищо да направя.... реших пак да отида на терасата и за да се видим и да поговорим обаче тогава майка й ме видя и ме изгони и ми каза да не се мяркам повече наоколо и е такива хубави работи обаче аз исках само да си гушна момичето (което направих ) и казах че ме виждат за последно и не искам повече да ги занимавам с мене и оттогава избягвам да се виждаме изключил съм телефона и въобще мие много гадно и не искам нищо да правя и си мисля само..... С КАКВО ОБИЧАТ ЖЕНИТЕ... С УШИТЕ СИ, С РЪЦЕТЕ СИ ИЛИ С ОЧИТЕ СИ.....но съм прекалено объркан и нз какво да мисля (това с кое обичат го казвам метафорично надявам се да ме разберете) затова хора моля ви дайте си отговор и някой съвет какво да правя..... написах я тази история поне малко да ми олекне и да не ме боли толкова обаче нз какъв успех ще има....
БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ СТЕ ПРОЧЕЛИ ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ НАДЯВАМ СЕ ДА ПОМОГНЕТЕ!!!

Коментари

1.   Да знаеш че е дразнещо за читателя всичко да е в едно изречение!

Тя явно те приема за приятел, а не за гадже намери си друга мацка. Не е единствена. От опит знам че тия истории нямат смислен край.

М26

2.   Мене ако слушаш пич аз имам същият проблем харесвам момиче имам много контакти със нея даже сме от 1-ин клас, но тя си има гадже какво мога да направа. Много пъти ми е казвала че не го харесва но незнам иначе знам че ме чуства като приятел и не искам да разкривам чуствата си за да не я изгубя и като такъв. Постояно мисля за нея но се надявам това да отшуми. ДАНО.

3.   Хора разберете гадже - ставаш приятел - неставаш, колкото и тъпо да звучи

4.   Ми ситуацията е наистина гадна. Но все пак тя си те обича по един или друг начин! И май приятелските чувства надделяват! Опитай се да я забравиш, но не по лесния начин (да си хванеш друга), а по- трудния (спомни си за всички хубави моменти, когато сте били заедно и и дай възможност пак да е щастлива макар с друг)! Сигурно ще попиташ защо по трудния начин?! Ами за да можеш хем да разбереш какво изпитваш към нея, хем да си дадеш сметка дали си заслужава да продължаваш да се бориш за любовта и! Седни поговори с нея очи в очи обаче, не по телефона! Така ще видиш нейната реакция, а и ще видиш чувствата в очите и! Ако те отхвърли пусни я да е а него и не съжалявай за нищо!
Хайде успехчета!