Споделена история от Тинейджърски

Обича ли ме ?
Здравейте!
Аз съм момиче на 19... работя. Моята история е навярно позната на много момичета.. Имам връзка с по малко момче от мен.. почти от 1 година... от 6 месеца ние живеем заедно но проблемите едва започват.. От както живвем заедно (живеем с негови роднини) той напълно си промени държанието към мен.. няма благодарност за нищо... вече не се държи с мен както преди... крие си чатовите... не излиза с мен.. а ако излезне ще е мн ого рядко... крещи ми за всичко.. аз съм момиче което иска внимание и любов... а той не ме преграща... не ме целува... ако аз отида да го прегърна.. тпй стой като пън... не спи с мен.... преди беше много по различен.. чуствах любовта му а сега не... всички около мен са на мнение да се върна у дома си и да го зарежа... защото само материялно ме използвал... Какво да правя...? Обича ли ме въпреки студеното му държание?

Коментари

1.   Здравей.
Мисля, че е време да се разделите- всичко е приключило между вас.
Продължи напред сама.

2.   Зарязвай го и бягай надалеч докато не е започнал да те тормози! Животът е безценен и кратък и не бива да си тровиш нервите с подобни индивиди! ж. 23

3.   Много те обича, няма спор. Скоро и ще те набие... приеми го като прудложение за брак.

4.   Прави са роднините ти. Прибери се у дома. В момента само се унижаваш като седиш при него. Той си казва. че ти вече си негова собственост и си му в кърпа вързана и затова не му пука грам за теб. Ако родителите му те харесват и можеш да говориш с тях им кажи как се държи и нямаш намерение повече да живееш по този начин. Събери си багажа. Остави му една бележка на която пише -Всичко приключи-и отдолу твоето име. Отиди си и повече нито му отговаряй на съобщенията. нито му вдигай. Блокирай го и хич не се занимавай. Видно е. че има друга. Накарай го да съжалява за постъпката си. Голяма си. Ходи на дискотеки с момчета и приятели. Позирай за снимки с тях. Нека да види. че ти си продължила и си добре без него. Ако почне да ревнува и да откача значи те обича. но ако грам не му пука и не ти каже нищо тогава значи не те обича. Това е най-умното нещо. което може да направиш.

5.   Прави са роднините ти. Прибери се у дома. В момента само се унижаваш като седиш при него. Той си казва. че ти вече си негова собственост и си му в кърпа вързана и затова не му пука грам за теб. Ако родителите му те харесват и можеш да говориш с тях им кажи как се държи и нямаш намерение повече да живееш по този начин. Събери си багажа. Остави му една бележка на която пише -Всичко приключи-и отдолу твоето име. Отиди си и повече нито му отговаряй на съобщенията. нито му вдигай. Блокирай го и хич не се занимавай. Видно е. че има друга. Накарай го да съжалява за постъпката си. Голяма си. Ходи на дискотеки с момчета и приятели. Позирай за снимки с тях. Нека да види. че ти си продължила и си добре без него. Ако почне да ревнува и да откача значи те обича. но ако грам не му пука и не ти каже нищо тогава значи не те обича. Това е най-умното нещо. което може да направиш.

6.   Ти как мислиш? Сама трябва да го почувстваш.

Утешителка

7.   Има си друга/и. Събирай си багажа и се прибирай при родителите си. Щом не спи с теб, значи спи с друга. Не се занимавай повече с него и не прави грешката толкова млада да заживяваш с някого на семейни начала. Рано ти е още. Учи, развивай се и си живей живота. успех.

8.   а ти как мислиш? влюбените хора така ли се държат? разбира се, че ще го напуснеш. какво чакаш още?

9.   Мило момиче той ако много те обича няма да се държи така с теб а всеки ден ще си показва любовта.Моят съвет е да се прибираш у вас и да ти е мирно на главата ти заслужаваш много по-добро момче и ще го намериш пожелавам ти го от сърце.Или поне си изяснете взаимоотношенията кажи му ако продължаваш да се държиш така със мен си тръгвам просто опитай !