Споделена история от Тинейджърски

Искам да кажа на нашите, но ме е страх как ще реагират
Здравейте! Днес става точно един месец откакто ходя с едно момче Той е по- малък от мен с 1 година. Искам да кажа на нашите за връзката ни, обаче ме е страх как ще реагират. Родителите и на двамата се познават добре от много години. Моля ви дайте съвет!!! Не искам да го крия повече...
Момиче 15г.

Коментари

1.   Според мен тряба да пощадиш вашите от личния си живот. Това са си ваши - детски ходения и любови, може би скоро ще скъсате и така нататък - не пишеш точно какви са ти отношенията с вашите, но дори да са приятелски е по-добре да не ги занимаваш с такива връзки, докато не намериш истинският мъж или момче в живота си. Вашите или ще предполагат, или ще знаят, че имаш някого, но както ти си решиш в крайна сметка. Можеш просто да го поканиш да гледате филм у вас или да си пишете домашните заено и да го представиш на майка ти, после на баща ти или директно на двамата. Лошо няма. Детска работа.

2.   Кажи им. Няма проблем да им кажеш. Все пак са ти родители и те разбират и те са били на твоята възраст. Теябва да. споделял с тях споделяй им всичко те са твои НАЙ- добри приятели и във всеки момент ше те подкрепят и не трябва да криеш нищо. Всеки ден поне 15 минути отделяй време да си споделяш с тях ше те разберат спокойно родители са ти. Нормално е първата любов излизаници хиленици... и твойте родители са имали такава. Кажи им според мен ще им е интересно

3.   От авторката: С родителите ми сме си в добри отношения. А и те познават момчето и родителите му от много години (може би 9-10). Благодаря ти!

4.   От авторката: Съгласна съм с номер 2, обаче не знан как да им го кажа. Притеснявам се.

5.   Защо трябва да драматизация. Какво трябва да кажеш -Ние ходим. Просто бъдете заедно, не се крийте и те сами ще разберат.

6.   Здравей, мила. Сигурна съм, че на 1 от твоите роднини споделяш повече и си говорите повече. Кажи на него и след това двамата кажете на другият родител.
Когато бях малко по-малка от теб. Казвах първо на майка и после тя казваше на тате е мое присъствие. Остаяаше само да отговарям на въпроси кой е и какъв е, а в твоя случай ще е още по-лесно, щом познават момчето.
Относно това как да го кажеш просто кажи :"Аз харесах еди кой си и той ме хареса и станахме гаджета " и толкова след това започва играта на въпроси и отговори.
Не се притеснявай. Успех.

7.   Благодаря, ти номер 6ти!