Споделена история от Тинейджърски

Как да я накарам да ми се довери..
Има едно момиче, което обичам.., но нейното сърце е разбито.. кълна се, че ако го видя този нещастник, ще го убия! Аз не съм като него, никога не бих я наранил, защото знам каква е болката...Никога не бих и причинил болка... Кълна се в шибания ми живот.. Казвам и че за мен тя е всичко... че винаги ще е в сърцето ми... Тя ми каза, че това били празни приказки и да не говоря неща, които не са вярни.... Как да я накарам да ми повярва......... тя не е сама... аз винаги ще бъда до нея...Знам, като ти разбият сърцето, колко е трудно да се довериш.... знам го....тя се държи много студено с мен...много ме боли и много плача.... Как да я накарам, да разбере че винаги ще бъда до нея.. винаги ще я обичам.. как?!?!

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Леле.. седя.. чета.. и си спомням... :х
Аз си имам приятел, с който съм вече половин година.!
В началото когато се запознахме моето сърце беше разбито от любовта първо на един и веднага след това от друг.. !
Той ми каза същите думи които ти си казал на твоята приятелка и да ти кажа не им се вързах веднага.. ! Казах му да ми ги докаже като за начало.. и от там вече да спечели доверието ми.. ! А той така и направи! Успя да спечели доверието ми.. и сега сме заедно...
Какво да ти кажа.. Мисля че сам виждаш какво подобие има в историите ни :)
Но има и друго.. минаха 4 прекрасни месеца.. в който бях обичана и мнооооооооооооооого щастлива.. всички завиждаха на любовта ни.. и след 4 месец.. той ме предаде.. поиска да скъсаме.. просто ей така една вечер като се видяхме.. кааза, че мн е мислил и според него това е изхода от ситуацията.. мн сме се карали и т. н. Кажи ми сега че държи на мен де.. ? !? ! .. Не се съгласих с него.. не бяхме обсъждали проблемите си никога.. ама той решил, че те няма да се оправят.. ! Тогава получих така наречения" втори шанс" .. да, все още сме заедно, но само сърцето ми си знае какво ми е.. ! Продължават нещата да не вървят.. и да си я караме постаро му.. ! Сега от време на време в лоши моменти ми казва" после като ти кажа пак, че искам да скъсаме.. да не се очудваш.. " и ето продължавам напред.. боря се.. но сърцето ми си го боли.. и не може да забрави онзи ден.. :! :х
А дори ми беше дал думата си, че никога не би ме оставил за каквото и да е.. :х :(
Така че.. ти и го докажи като за начало.. а после и всеки Божи ден и го показвай.. ! Не постапвай с нея така, както постапиха с мен.. :(
Успех.. Пиши за развитието на нещата.. ! :)

2.   Мисля, че тя се нуждае най-вече от време да преглътне миналото. Очевидно е, че не е готова да ти се довери, но ти не се отказвай! С времето ще видиш промяна у нея, сигурна съм :))) Успех!

3.   Тва ми звучи като пълни глупости. На колко си години - 16 :D Имах аз едно такова гадженце преди време което ме лъжеше по същия начин. На бас се хващам че си 16-17 годишен, нали?

4.   Бившият ми ми ги обясняваше същите и използваше същите думи между другото, ами повярвах му... приказката продължи 3 години и половина, после реши, че не ме обича вече... и ме боля, до толкова, че чак треперех от болка, никога не беше ми се случвало преди това. И така, до тук бях. Четири години по късно, все още не съм допускала човек до мен, даже се шегувам, че мъж ще разбере че го обичам, ако успея да заспя до него(в буквалния смисъл).
Може би като за начало е добре да спреш с великите приказки и да започнеш да действаш. Не ? казвай, че ще си винаги до нея, а бъди. ( Така успя моя бивш)
Лола

5.   До номер 3.. Не ме съди, не знаеш какво съм преживял.. толко са грозни хората... Аз не съм като другите... Но ти никога няма да го осъзнаеш, защото си заслепен от лъжите.. Както и да е...

6.   Има наистина кофти хора, който първо те карат да им се довериш и след това, което си им сподели го използват срещу теб БУКВАЛНО. Така, че разбирам момичето, а ти ако искаш да ти се довери единствения начин е да го "покажеш" с времето ,)

Тишански!

7.   До номер 5 от номер 3 - оо знам много повече от теб, драги. Много добре ги знам и такива лъжци като тебе. Конкретно теб дори мисля че знам кой си ;) Така че, да, знам ви ВАС!

8.   Първо не съм ти никакъв драги.. Второ, въобще не знам кой/коя си ти!?!?! Трето не пиши пак, защото нали знаеш "хейтърите не се толерират" :) и четвърто се пише теб, не тебЕ!

9.   Прави и подарачета, комплименти и такива неща.... Бсе някога ще разбере че наистина я обичаш

10.   Eй грамотния ти :D :D ако си студент или нещо такова да ми даваш акъл..обаче надали си. Така че, ако обичаш, УМНИКО, не ми давай уроци по правопис ;) колкото до "хейтърите" - не можеш да ме уплашиш точно ти :D ама ИЗОБЩО!!!!

12.   Как? - Както казаха и по горе, с време! Покажи и постоянство, приятелство в момента и разбиране. Определено не и е лесно щом са и разбили сърцето и е разбираемо да не ти вярва. Мислиш ли, че тя не е чувала и преди тези думи, че я обичат, че дават живота си за нея? ! Разбирам те и теб, трудно е да си искрен и да не ти вярват, да се опитваш да го докажеш и пак същия резултат. Но с времето тя ще разбре, сега не я притискай. Mary Jane

13.   Май го обърнахте на спор... Момчето пита как да покаже на момичето какво чувства към него. Не е дошло в този сайт да се прави на мъж и разбирач, а иска помощ.

Най-правилно е да й дадеш време и след като тя преживее раздялата и сърцето й вече не е разбито, тогава ще дойде и твоят час.

Като за начало бъдете просто приятели и не я задушавай с чувствата си, защото на този етап едва ли се интересува от тях. /Извинявай ако прозвуча малко грубо, но от личен опит ти го казвам. /

Преди 2 години и аз имах приятел като теб, който беше пък най-добрият приятел на гаджето ми. След като се разделих с момчето, с което ходех и когато наистина отворих сърцето си за него, той вече не се интересуваше от мен или поне не го показваше.

Успех и след време пиши какво е станало.

Sunshine

14.   Момичето явно наистина е била много наранена... аз също бях на нейното място преди време (много наранена от един нещасник). Малко след това се запознах със сегашния ми приятел, който ми върна отново щастието. Чудесен е... винаги е готов да ми помогне и да се жертва за мен... помагал ми е във всякакви моменти... с времото той ми доказа колко много ме обича (въпреки, че и аз в началото като твойта приятелка не му вярвах). Просто ти трябва да проявиш разбиране и да й дадеш време... с времето трябва да й докажеш, че я обичаш.

15.   И как да и доказвам... тя ме игнорира... не ми отговаря на съобщенията... . Вчера щяхме да ходим на кино... купих и рози... но с моя късмет, нямаше я цял ден... . чаках... чаках... .. и цяла вечер после плаках... ... ... и трябва и да изхвърля розите... ..

16.   Имам една приятелка и много и обичам но защо и тя казва че ме обича но аз невярвам тя ми казва че забравила бившиа си но и ми каза да не говора за него но тя говори постояно за него дори един път си бяха си писали че го обича и ще ме зареже за да тръгне с него но се се оправдава а аз и вярвам защото я обичам но незнам тя дали ме обича