Споделена история от Тинейджърски

Защо се отбягваме и как да променя нещата?
Здравейте. Момиче, в 8 клас съм, в ново училище. Лятото се бях запознала с едно момче, което също беше прието в училището и с него само си пишехме, защото съм на общежития и постоянно общувахме онлайн, абе доста близки си станахме. Но ето, че започна училище и някакво много неловко се получава. Като се засичаме сме само на здрасти-чао и общо взето се отбягваме. Вече дори не общуваме онлайн - спря да ми пише. Да ви попитам - това на какво се дължи и как да променя ситуацията? Сега гледам да се сприятелявам с хората, защото знаете как е в ново училище, но с него общи познати май нямаме за сега. Наистина ми трябва съвет и ви моля да споделите мнение. Благодаря!

Коментари

1.   Според мен момчето си има сериозна приятелка вече и не му се занимава с теб/не му се рискува връзката.

2.   Намерил си е приятелка!

3.   Явно си има друга.

4.   Според мен просто трябва да го попиташ. Ако си има приятелка и не иска нищо от теб, остави го ще си намериш и друг. Но ако не е така може отново да си възтановите старите взаимотношения. Късмет :)