Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми иска да го направим вече ;(
Здравейте, реших и аз да споделя моята истрория тук с Вас като се надявам да ми помогнете! :) Имам гадже вече от 3 месеца, разбираме се, има скандали, като във всяка връзка, обаче тука идва едно голямо, НО! ! ! Гаджето ми постоянно ме пита:
-Хайде де що не ми пускаш? ! :( Кога ще правим секс? ? !
Всеки ден като си говорим по телефона той ми чете от някаква книга, че в 3-тия месец на всяка връзка тинейджърите правят секс за да докажат и да се врекът в любовта си един към друг!

Аз го усещам отново и отново, че ми намеква, за секс! Като се връщахме от училище (той всеки път ме изпраща до нас) той срещна един негов приятел и каза, че днеска няма да може да ме изпрати и си тръгна! Аз нямах нищо против! И Днес, като си говорихме отново, той ми каза какво са си говорили с Фр-то му :
Той:Офф ама аз тряа да изпращам Жената!
Фр-то:Аwе ае ебия е!
Той:Да ама тя кат не ще да ми пуска!
*И двамата мълчат*
Той:*Въздища*
*смеят се и двамата*
Фр-то:Ами щом не ще да ти пуска зарежи я! ;)

И след тази негова история какво е станало след училище аз млъкнах и той ме попита защо съм млъкнала и аз пак мълчах и накрая само въздъхнах тъжно и тогава той ми каза:
-Горе главата аз няма да го направя, защото те обичам!
И мисълта ми е че днешната младеж мисли само за Секс!
И се притеснявам, че един ден като му писне да ме пита кога ще правим Секс и аз да не му отговарям той ще ме зареже! Много ме е страх от това! ;(

И ЗАЩОТО ЗНАМ, ЧЕ ГОДИНИТЕ СЕ ОТРАЗЯВАТ НА СЪВЕТИТЕ ВИ, ТОЙ Е НА 12 АЗ СЪМ НА 11
ОТ ВАС АКО МОЖЕ ИСКАМ ДА МИ ДАДЕТЕ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ ИСКАМ ДА СЕ САМОУБИЯ! ! ! И НЕ ИСКАМ ДА ГО ПРИЕМЕТЕ НА ШЕГА А СЕРИОЗНО ЗАЩОТО ВЕЧЕ ОТКАЧАМ! МНОГО МИ Е ТЕЖКО, ОБИЧАМ ГО АДСКИ МНОГО И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ ГО ЗАГУБЯ! ! ! ;(
Благодаря, че отделихте от времето си, за да прочетете моята история! :) Мерси Предварително!

Коментари

51-73 от 73

66.   на 12 ?! та той възпроизвежда ли сперматозоиди ? на 11 си как се пише и "Любов" не знаеш .Пораснете малко !изживейте си живота,а не я съсипвайте

67.   Не го прави, защото после много ще съжаляваш!
П. П. Той не те обича истински.

69.   В началото си мислех, че това е момиче на около 17години, но като прочетох онова, което са си говорили ''тези двамата'' ми стана ясно, че това са деца...
Абе авторке къде си тръгнала? Вместо да пишеш тези ''детски истории'' вземи учебника и се информирай за тези работи!
Какви са тези нови деца, какви са тези глупости...
*Sunny Day*

71.   За психиатрията сте и двамата. :D

72.   В книгата, която ти е чел е пишело, че след 3 месеца връзка тинейджърите правят секс. Ама вие не сте тинейджъри! Стегнете се!

73.   В книгата, която ти е чел е пишело, че след 3 месеца връзка тинейджърите правят секс. Ама вие не сте тинейджъри! Стегнете се!

74.   Най добре ще е да го оставиш твърде сте малки за тези неща

75.   1-во децaтa стaвaт тинейджъри едвa, когaто нaвършaт 13-годишнa възрaст!
2-ро вие все още децa! Товa между вaс не може дa се нaрече любов, a по скоро детско влюбвaне тaкa дa го нaречa.
3-то Мислиш ли, че той е единственият? Дa се сaмоубивaш, зaрaди един, , рaзгонен ‘‘ пикльо!? !
В животa нa еднa женa или момиче те първa ще имa многоо момчетa мъже! Тaкa, че според мен не си зaслужaвa по-добре ти скъсaй с него!
Aко те хaресвa истински и те увaжaвa ще чaкaх, но кaто го гледaм рaзбрaх, че той е с теб сaмо зaрaди сексa!
Вие сте не опитни! Помисли много добре искaш дa се изучиш и дa имaш хубaвa професия или дa стaнеш мaйкa нa 13 години зaрaди поредния пикльо! Зa всичко си имa време! Преди дa нaпрaвиш нещо, зa което ще съжaлявaш си помисли, когaто се омъжиш и кaкво ще
гворят зa теб родителите нa мъжaти нямa ли дa ти е неудобно?

76.   Не знам ама в момента съм на 16 и на твоята възраст още си играех с куклите. Тогавашния ми приятел и за ръка ни беше срам да се хванем, а ти говориш за секс.
Малка си още, той също.

78.   Първо не си ли малка да правиш секс на 11? Ти точно сега влизаш в пубертета. От цялата история, която си написала, за мен този твой приятел (гадже) иска да те използва само за секс и после да те зареже. Сядай над учебника и не се занимавай със секс още. Още си малка. Ще му дойде времето и на това. Аз ако бях на родителите ти щях да те... Засрами се бе момиче. На какво са те възпитавани. Още малко, както са ти изтървали края пред родителите си ще се еб.... ш. Боже!

79.   Номер 5
Хаха, това ме зарадва. Не разбрах момичели си или момче, ама да ти кажа на право " ДЕТЕ СИ, И ДА ТИ СЕ ИСКА ДА ПРАВИШ СЕКС, ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК ТЕ МИСЛИ ЗА ДЕТЕ, СПРИ ДА СИ МЕЧТАЕШ ЗА СЕКС, А ВЗЕМИ СЕДНИ ДА ПРОЧЕТЕШ ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ " е бахти на 11 за сека мисли, няма нищо нека да ни радва ^^

80.   Аз ъм на 16 приятелят ми на 20. Когато се събрахме бях колкото теб. Нашият първи път (и на мен и а него) беши преди 3 дни. А ти на 11 секс ще ни правиш.

81.   Божее само като прочетох аз съм на 11:ДД... и се отказах да чета по натам та ти не знаеш от къде пикаеш ама се чуди секс дали да прави: Dd

83.   И двамата още нямате лични карти

84.   Направете го. :)

86.   Моля ти се, набий му един шамар от мен. А и няма как да има хубав секс на тая възраст капа. Тоя тъпак не знае как да ти скъса ципата без майка ти да те чуе как пищиш от болка от другия край на града
(•_•)
<( (>
/
(•_•)
<))>
/
бой и го зарязваш

87.   Първо ами малки сте за сериозна връзка а и той ми се струва като тъпо лапе Според мен той иска само секс така че ако ти го зарежеш ще е най добре или му обясни че не си готова и да спре да пита
-КИА-

88.   Ти си на годините на моята сестра. Бягай от такива момчета
Казва ти го млад мъж на 22
Сестра ми никога не е имала такива стресове
още си малка да имаш гадже - изчакай поне на 17 да станеш а до тогава мисли за учене и игри с приятели.

Няма да се притесняваш зарежи го - въпреки че сте почти на една възраст вие сте деца още

89.   Ае зарежи го какво ти пука и без това ще си хванеш др гадже на тази възраст само за това мислите

91.   Съвета ми е да не избързваш. Все още си малка. 11 години просто не е подходящата възраст. Та ти дори сигурно и цикъл нямаш, пък за секс мислиш.
Аз съм момиче на 13 и понякога се възбуждам малко и си фантазирам някакви сцени, но не бих го направила. За мен нормална възраст е 16 години, но ако не ти се чака може и на 14.
Но те съветвам да не го правиш. След едното чукане, приятелят ти може спокойно да те зареже, нали вече е взел каквото иска. А и след като го направиш кой знае какви слухове ще се разнесат. Той веднага ще се похвали на приятелите си и така цялото училище ще разбере. Всички ще започнат да ти викат курва и уличница. Така едно момиче от моя клас, още на 12 се на*ба и всички почнаха да я обиждат. След месец тя се премести в друго училище защото просто не можеше да издържа повече.
Така че, по - добре не го прави. Ако приятелят ти те зареже само защото не си му пуснала, значи въобще не те е обичал - просто е искал да те изчука.

92.   "Приятелят" ви иска да бъдете неговия личен трофей, с който да се изфука пред останалите. Разбирам, че сте на крехка възраст за подобни стъпки в живота, следователно единственият съвет в случая, който мога да дам на един млад човек е да започне да се опитва да оценява хората около себе по собствени правила. Само ще ви насоча в ситуацията. Ако въпросното момче говори така свободно с всеки за вашите отношения, не става дума за един или два близки на него приятели, то знайте, че вижда във вас само бройката и никога няма да оцени всичко останало, което му предлагате като човек или жертвите, които ще направите за него.

П. П. аз лично съм притеснен, че на децата в България им е наложено като норма за поведение да прескочат цели етапи от живота си. Та аз на 11г. -12г. събирах картинки на футболисти и играех на покемони...

93.   Аз съм момче и изгубих девствеността си на 16 години.
Според мен приятелят ти много бърза. Ако не се чувстваш готова не го прави. Ако той е наистина сериозен в чувствата си ще те разбере. Вие дори не сте достатъчно полово развити и за теб няма да има особено голямо удоволствие, но доста силна и продължителна болка.

96.   Направете го не е само той всички момчета са такива

51-73 от 73