Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми иска да го направим вече ;(
Здравейте, реших и аз да споделя моята истрория тук с Вас като се надявам да ми помогнете! :) Имам гадже вече от 3 месеца, разбираме се, има скандали, като във всяка връзка, обаче тука идва едно голямо, НО! ! ! Гаджето ми постоянно ме пита:
-Хайде де що не ми пускаш? ! :( Кога ще правим секс? ? !
Всеки ден като си говорим по телефона той ми чете от някаква книга, че в 3-тия месец на всяка връзка тинейджърите правят секс за да докажат и да се врекът в любовта си един към друг!

Аз го усещам отново и отново, че ми намеква, за секс! Като се връщахме от училище (той всеки път ме изпраща до нас) той срещна един негов приятел и каза, че днеска няма да може да ме изпрати и си тръгна! Аз нямах нищо против! И Днес, като си говорихме отново, той ми каза какво са си говорили с Фр-то му :
Той:Офф ама аз тряа да изпращам Жената!
Фр-то:Аwе ае ебия е!
Той:Да ама тя кат не ще да ми пуска!
*И двамата мълчат*
Той:*Въздища*
*смеят се и двамата*
Фр-то:Ами щом не ще да ти пуска зарежи я! ;)

И след тази негова история какво е станало след училище аз млъкнах и той ме попита защо съм млъкнала и аз пак мълчах и накрая само въздъхнах тъжно и тогава той ми каза:
-Горе главата аз няма да го направя, защото те обичам!
И мисълта ми е че днешната младеж мисли само за Секс!
И се притеснявам, че един ден като му писне да ме пита кога ще правим Секс и аз да не му отговарям той ще ме зареже! Много ме е страх от това! ;(

И ЗАЩОТО ЗНАМ, ЧЕ ГОДИНИТЕ СЕ ОТРАЗЯВАТ НА СЪВЕТИТЕ ВИ, ТОЙ Е НА 12 АЗ СЪМ НА 11
ОТ ВАС АКО МОЖЕ ИСКАМ ДА МИ ДАДЕТЕ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ ИСКАМ ДА СЕ САМОУБИЯ! ! ! И НЕ ИСКАМ ДА ГО ПРИЕМЕТЕ НА ШЕГА А СЕРИОЗНО ЗАЩОТО ВЕЧЕ ОТКАЧАМ! МНОГО МИ Е ТЕЖКО, ОБИЧАМ ГО АДСКИ МНОГО И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ ГО ЗАГУБЯ! ! ! ;(
Благодаря, че отделихте от времето си, за да прочетете моята история! :) Мерси Предварително!

Коментари

1-50 от 73

1.   Давайте коментари плс! ;(

2.   Здравей, това момче не си заслужава. Зарежи го.

3.   Абе ти добре ли си? Какъв секс бе деца? То на това момче едва ли му става? Не е нпрмално от толкова рано да се води полов живот. Ти едва ли имаш някакви физически женски черти вече. Той сигурно още не е почнал да се окосмява. Кажи му да си кара на ''ръчна''. Та вие сте още деца ЗА БОГА

4.   Миличка, не прави нещо, за което още не се чувстваш готова. После много, ама много ще съжаляваш и ще се чувстваш зле.
Та ти си още детенце. Кажи на твоето приятелче, че докато не станеш на 17-18 години, изобщо да не се надява на това.
Ако наистина те обича и цени, както твърди, ще уважи решението ти, ако не - прав му път.
Дръж на себе си и отстоявай своите решения, не позволявай някой да те изнудва и манипулира по такъв начин.

Успех детенце и не мисли още за секс, много ти е рано за това.
Не позволявай на тоя хубостник да се възползва от теб, защото точно това ще направи, ако му позволиш.
Пак ти казвам дръж на себе си и отстоявай своите позиции.

5.   №4

" Та ти си още детенце." - и аз съм" детенце" на същата възраст, което почти всеки ден гледа porn0 тъй чее! ! !

Що се отнася до авторката...

Аз всеки ден искам да го правя [но няма с кой] а ти имаш възможност но не го правиш. Помисли си - когато имаш възможност, ти не искаш, а когато ти се доиска няма да има с кого или да имаш възможност. Ноо... ти сама си прецени. Ако искаш опитай, кажи му да е внимателен защото ви е за 1 - ви път и нека е с презерватив за по сигурно ;) В никакъв случай не мисли за самоубиване - живота е пред теб! ! !

6.   Преди да прочета това за възрастта, щях да ти кажа, че е прав да го иска, но трябва да изчакаш малко. НО.. мила, ти си на 11. Та ти си още дете. Сигурна ли си, че искаш да навлезеш толкова рано в света на възрастните?
Сексът е хубав, когато е правилния човек, в правилния момент. Ти нямаш нито човека, нито момента! Не бързай! Не проваляй живота си! :))

9.   Трябва да си луда, за да правиш секс на тази възраст! Та, ти си още дете, не е ли по- нормално да си играеш с децата пред блока, а не да мислиш за подобни неща! ! ! Осъзнай се, все пак още не си се развила напълно и това може да ти повлияе на организма. Изчакай 4-5 години и тогава, ако има подходящ човек до теб го направи. Предполагам, че приятелчето ти не е наясно с тези неща и едва ли е способен да направи нещо, той иска само да се упражнява върху теб, да задоволи любопитството си. Затова не трябва да му се връзваш, явно е че не му пука за теб, щом те кара да правиш неща, за които още не си готова!

10.   По-скоро аз ще се самоубия, кота прочетох възрастта, на която си! Изчакай до пълнолетие, защото тогава ще си напълно развита и готова за секс, а не на 11!

11.   Благодаря Ви Много и аз така мисля и ще му кажа да си избира! А кво ще стане ще видим утре! ;(

12.   Да, " Тийнейджърите правят секс, за да докажат любовта си" .. при някакви абсурдни условия и това да е вярно -" тинейджърите го правят" , децата НЕ!

13.   до номер 9 той го е правил вече МНОГО пъти!!!И аз се стресирам като чуя това, но просто истината е такава!

14.   На къде върви този свят :-) та вие дори още не сте тинейджъри. Така както е тръгнало нищо чудно скоро да четем за секс между сперматозоиди :-)

15.   Не знам да се смея ли да плача ли... За бога какъв секс на 11, 12 години? Аз на тази възраст си играех пред блока. Ако някой ми беше направил предложение за секс на 11 годинки, със сигурност щях да се уплаша и да ревна. Какво е това поколение, вече нямате никакво детство, наистина е много жалко и тъжно. Естествено не му пускай, ще съжаляваш.

16.   oo боже мой !! ти нормална ли си ? на същата възраст съм като теб имам си "гадже" но за секс дори не съм си помисляла да знам кво е но да го правиш на 11 години ??!?!? ти не си нормална честно ;х та ти дори още нямаш гърди...не си развита... абе изобщо днешното поколение е ненормално ;х

17.   Явно твоят приятел гледа само да те "прекара". Ще те запише като поредната "бройка" и после ще заяви, че не си му доказала достатъчно любовта си. Не му позволявай да те манипулира по този начин! Ако се поддадеш - ще последват само още манипулаций и накрая ще се чувстваш отвратително. Всяко нещо с времето си. А усещам, че за теб е много рано.

Само да поясня, че съм мъж в средата на 30-те. Преди време, когато бях на възрастта на приятеля ти, доста се заглеждах по какичките на 16-18 години. Но и тогава идеята да го направя с някоя моя връстничка ми се струваше чиста проба извратена. Стана така, че едно от сериозните ми гаджета след години страдаше от последствията на прибързано отдаване (на възраст доста по-зряла от твоята). Затова съм категорично против идеи от рода "да го направим, за да докажем чувствата си". Първо - чувствата се доказват по съвсем различен начин. Второ - погрешна стъпка ще те преследва цял живот.

Не искам да те плаша или да влизам в ролята на моралист. Всеки прави сам избора си. Смятам, че е важно този избор да е информиран. Затова единствено ти предоставям малко по-различна гледна точка.

18.   Едно е да ти се иска, друго е да можеш, а трето и четвърто да го постигнеш.
Мислете!

19.   защо всяко оплакване от тази възраст 11-15 звучи като тъп сценарии от Twilight?!? то и на мен на 11 ми 'ставаше', не че разбрирах какво точно става, а вие вече със секс си утвърждавате връзката... по мое време само като се хванеш за рка с момиче за по дълго от минута и целия квартал ви спряга за двойка:) добри времена си бяха:)))

също така - какво по дяволите е 'фр'??? не стига че скращаваш където не трябва, ами го правиш и на чужд език...

имате скандали и това било нормално? 'скандали'??? на 11 години вдигах скандали като не ми даваха пари за Мики Маус... вие за ипотеката на апартамента ли се карате или на кое купонче да отидете... ИЛИ в кой мол да гризкате бургери?

моят съвет е -> имай малко себеуважение! не знам каква е тази шарена книга в която пишело, че трябва да правите секс... дори и да истнинска съм сигурен, че нямат предвид когато си на 11. виждам, че много деца на твоя възраст искат да наподобяват на каките и батковците, но секса не е начина. ако му пуснеш на него... може да пуснеш и на друг, и на трети и до 20годишнина ще си имала X-броя гаджета и ще си блъскаш главата защо всички само за секс идват и никой не те обича. или ще попаднеш на рицаря с коня, кой знае...

М.

П.П. само аз ли имам това силно желание да го набия тоя сульо любовника в земята? :/

25.   M., ти искаш да набиеш този сульо, а замисляш ли се ти как постъпваш с жените? Не виждаш ли себе си в това момченце? Няма значение дали е момиче на 11 или жена на 34 - "ще си блъскаш главата защо всички само за секс идват и никой не те обича"... Не мислиш ли, че всички биха искали да бъдат обичани, а не използвани? Иначе си много прав, да. Много си прав...

27.   хахаххахаха доста се посмях : ))) Дано да е измислица , защото иначе тежко ни ... на 11 години за секс мисли .. ЛОШО.

28.   Ох.. не.. не знам от къде да започна?
- от вързрастта ли..
От това, че след 3 месеца и вече много напирате за секс, а сте на 12..
- От това, че има Скандали във връзка на петокласници..
Аз ти предлагам да го зарежеш и да започнеш да мислиш за по-серизни неща.. Има време и за гаджета и за секс и за скандали във връзката.. Но.. на 12 е още рано за такива неща..

Не съм кой знае колко по-голяма, но съвет от мен - Не бързай.. поспри се малко..

29.   И двамата сте малки, рано ви е. Ако той иска само това, го зарежи. В днешно време почти всички момчета мислят само за секс. Малко са тези, които не се нуждаят само от това.

32.   арежи го тоя мухлю ще те изебе и край ти си млада и предполагам много касива та гледай си детството и го зарежи

33.   мм номер 5 мнението ми за теб и за мнооого мнооого свестни момчета е Айдее още една к*рва в България. Мило дете изживей детсвото си ти си на 11 има още много момчета които ще минат през ръцете ти всеки ще иска едно и също не им се отдавай стни на 17-18 години и тогава го направи с точния човек и няма да съжеляваш. Още нещо Слд като едно момиче в случая први секс кожата ми се състарява адски много и на 14 вече ще приличаш на 20. и още нещо щом го направиш после ще искаш още и още. Не си прави име на к*рве бъди дете докато ти е време след това ще си "възрастна" цял живот

още нещо Аз съм момче и знам какви момичета ни харесват на нас :) малка си още недей се проваля

34.   кви сте бе хора. на 11 години за секс 6а ми мислят. земите се образоваите първо. не номер 5 да ми говори за порно то всеки може да гледа друго е да го прави. има книги за развитието на човешкото тяло на 11 можете да четете поне тва сте научили надявам се.

35.   Абе момиче те тинейджърите може да го правят от третия месец ама вие не сте тинейджъри вие сте още деца.. а колкото да приятелят ти ако те обича няма да те зареже не е толкова голям, че да не може без секс.. А и бас държа, че дири и цикъл нямаш, а той е още девствен..

36.   Та ти си на 11 години! Акъла ли си изгуби?

Ти го зарежи, и без това сте много малки за това.

поздрави: javito6911

37.   Ами такова пишлеме на 12 разгонено по добре го зарежи

38.   Като започнах да чета си викам - тая мацка на 16-17.. а то :О Как може изобщо да си помисляш за това? Та ти си дете, а момченцето още по - голямо щом иска СЕКС! Осъзнай се!!

39.   OO Боже!!! ОООо НЕ!!! Хлапета я си четете книжките където ви е дала госпожата за през ваканцията!!!!

40.   Аз съм на 14 и още не мисля за секс тоя трябва някой да му напука тиквата и тва ще сам аз ако го знам кой е зарежи го той лайно долно проваляш си живота дете.

41.   Миличка, още ви е рано. Изчакайте няколко годинки и след това го направете. Но в никакъв случай сега! Ти си само на 11, а той на 12. Колкото и да не ви харесва, все още сте деца. Със сигурност не си готова за това, а и възрастта ти не е подходяща. Твърдее рано. Съжалявам, мила. Най-добре сега се примирете само с целувки и прегръдки.

Smiling girl

42.   Аз съм на 13 и имам нещо подобно на приятел срещаме се от време на време той е на 15 и той иска да правим. Аз го обичам, но за него не съм сигурна той се закача и с други момичета и това ме дразни, също така и много ме ревнува. Така и на темата той също иска да правим секс, но аз никога не му пускам и това продължава вече 9 месеца. Аз също го искам, но смятам че ми е прекалено рано ще изчакам поне да стана на 14 и половина и ако още съм с него пак ще помисля. Но ти все още на 11 много ти е рано още не си готова за това тялото ти не е развито достатъчно и може след време да имаш проблеми като ( да не можеш да забременееш и т. н ). А и той е на 12 и може би и той още е девствен и незнае как да го направи. Требва е много нежен и внимателен защото ще ти е за първи път и може да имаш проблеми след това. А и едва ли той още има сперма какъв секс ще прави.. Недей да го правиш ако ти самата не си сигурна ще имаш и още гаджета няма да е единствен.

43.   Ужас, аз съм на 12 ама изобщо никога не съм си помисляла за секс а и приятеля ми изобщо не ме кара.. Божичко ама ти добре ли си бе ( щях да кажа жена сега ще кажа дете) ДЕТЕ! На теб сигурно менструацията не ти е дошла.. Ужас вие не сте добре.. отвратително на 11 да правиш СЕКС?? Абе на 11 то и да се натискаш е странно пък за какъв секс говориш ма??? Ужас, отвратена съм..

44.   О НЕЕЕ!!!
Та ти си на 11 за бога, много ама много ти е рано да го павиш, а другото ДЕТЕ е на 12!? Тийнейджърите го правят, да, но вие сте деца. Развити ли сте въобще?
Нямам думи, аз на 11 си играех с кукли или на дама, а вие сте тръгнали секс да ми правите :xxx

45.   Света Божия Майчице.. Аз съм на 17 и не съм съвсем сигурен дали ще мога да оправя някоя, а твоя 12 годишен сопол настоятелно ти предлага секс.. Когато бях на 12, единственото, което ме вълнуваше, бяха картите "Ю-Ги-О" и това дали приятелите ми имат карта, която аз нямам.. Наистина, не знам какво става, но каквото и да е, никак не е хубаво!

Lady GaGa Fan

46.   Аз го направих на 12.. тя беше на 9... ходихме 4г и се разделихме.... сега съм на 17 и ходя с една на 20... за мъжа е приятно и е самочувствие за жената не знам :D

47.   Измислици.

48.   хах ти си на 11 тои на 12 хората ги е страх да го правят на 20 пък вие ти по-добре недеи още си много малка

49.   А аз когато бях на 11, с моя така наречен "приятел" само си играехме пред блока му :D:D:D. Рядко събирах смелост да му пращам SMS-и, гласящи "I love you", камо ли секс да правим.
Боже... на къде отива света???

Мимс(17)

50.   Не сте добре и това е.. дори не знам защо изобщо споделяте такива неща.. не те ли е срам от простотиите които си писала.. :х
а останалите хлапета, които още учат "Аз съм българче" и "Хубава си татковино" и говорят за секс... ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ БЕ ДЕЦА!!

51.   Щом сме 21 век и такива неща се случват, да очакваме чудесата в 22 век!

52.   Ти найстина не си наред, аз съм на 10 и дори не съм си и помисляла за това!! О_О' само ако смея да попитам какви оценки получава приятелят на твоя приятел? ''еби'' я! само какви жаргони ги измислиха, направо нямам думи! по скоро се махай то тоя, та ти още нямаш биуст, менструация, пубертет..... не си проваляй живота, като станеш на 17 или 18-19 тогава ще ти дойде времето, не сега!!!

56.   Устата ти още мирише на мляко, секс си тръгнала да правиш. Казваш му "Не! " и точка по въпроса.
Ако иска да те зарязва, млада си още, много и то - няма да е последния.

57.   хахаха :Д шегуваш ли се.. аз си мисля за нещо от рода 16 години :Д тя вка 11.. мамо, мамооо.. вие не сте в ред! ;Д

58.   Боже мои... хаха до преди 5 минути си мислех че аз имам проблем че съм на 15, приятеля ми е на 16 и иска да го направим а аз не съм сигурна, но като прочетох това.... по скоро като ви видях годинките и ми се доплака!!! Абе вие наред ли сте бе... аз на тези години на сляпа баба си играх, а те секс тръгнали да правят, не казвам че аз съм много голяма напротив но това вашето е направо смешно честно.. Я си сядай на дупето по добре да учиш и т. н и не мисли за такива неща не ти е времето сега!

60.   Ако историята е истинска, аз лично съм втрещен накъде отива света... Девойче, като гледам си доста емоционална и най-вероятно докато станеш на 20 още поне 3-4 пъти ще ти идва да се самоубиеш заради някой младеж. Съвети нямам намерение да ти давам, но ако не знаеш как да постъпиш попитай родителите си ( повярвай ми те винаги ти мислят най-доброто ) и чуй тяхното мнение.

п. п. Колкото и да е тъпо да го казвам, мъжете сме си такива, особено като ни разтресе хормона. Не се връзвай на глупостите, че секса показва доверие и любов. Това си е чиста проба инсинуация, за да му пуснеш.

61.   НЕ ГО ПРЙАВИ

63.   Ае той този е на 12? !!! та той няма пишка ;)... като толкова много настоява значи е само заради секса... зарежи го!!!

MJ

64.   Вие нормални ли сте бе деца. Вместо да си гледате уроците сте тръгнали секс да ми правите. Какво ви става в днешно време не знам. На вашите години дори и не съм си помисляла за такова нещо гледах си уроците и си играех. Имах една разгонена приятелка тогава и тя все за тва говореше а аз и се чудех как може да мисли от толкова рано за тия неща. Зарязвай го тоя пикльо хич не ти трябва такъв. Ако започнеш сега смятай в какъв парцал ще се превърнеш като станеш на 17 -18. Щом те притиска е ясно защо си му.

65.   Ти го обичаш ,но той не те обича . Oчевидно e !

1-50 от 73