Споделена история от Тинейджърски

Използва ли ме?
Здравейте. Аз съм на 16 години, а той на 22. Излизали сме доста време в една компания, аз не му обръщах никакво внимание даже не можех да го понасям. Но преди два месеца като за пореден път бяхме излезнал се разхождахме и той постоянно ме прегръщаше. От тогава почна да ми пише всяка вечер пишехме си излизахме ме през два три дена. От вижданията ни за второто третото той ме целуна. И от тогава в продължение на месец докато излизахме той си ме и целуваше и прегръщаше постоянно искаше да оставаме сами. Изведнъж както си писахме всеки ден и се виждахме той започна работа и нямаше толкова свонодно време. Приех го все пак е голям мъж. Седмица по късно пак почна да си ми пише редовно. Постоянно ми намеква някакви неща да спя във тях. Обаче ми и обяснява как съм малка и не искал да спи с мен. Винаги като се видим по случайност ми се усмивка и си говори.
Според вас интересува ли се от мен или си играе с мен?
Моля ви качета ми историята, защото не мога да поискам съвет от никой друг..

Коментари

1.   Много си му малка, но иска да спиш в тях. Ясно е че иска секс, но се опитва да изкара нещата така сякаш и ти го искаш, за да не може после да го обвиниш че те е притискал. Разбира се че те използва, въпроса е дали ще му позволиш. Ако пък въпреки това имаш съмнения повдигни му въпроса директно. Попитай го дали има сериозни намерения към теб и дали ще му пречи ако не правиш секс с него и не спиш у тях. Ако приеме тези условия, може пък и да има сериозен интерес. В противен случай просто те бройка.

2.   На 22 не е голям мъж, а момче което що годе осъзнава ситуациите и знае как да си поиска без да го е срам. Важното е да не оставаш с излъгани очаквания, ако след спането не последва нищо друго или това внимание спре да бъде такова. Не мога да кажа дали те използва или си търси приятелка.

3.   Нямa сериозни нaмерения. Още нямaте дори нормaлнa връзкa, не сте излизaли двaмaтa нaсaме по нормaлни-кaфе, рaзходкa, т. н. a той бързa дa пробутвa дa спиш у тях, aмa уж не искaл дa спи с теб.
Не му връзвaй, просто е зaгорял и aко мине-мине номерa.
Инaче много лесно можеш дa провериш aко му кaжеш дa мине дa те вземе от вкъщи, че твой родител искa първо дa се зaпознaе с него зa ИЗЛИЗAНЕ, a не зa спaне у тях. Веднaгa ще измисли хилядa причини товa дa НЕ се случвa и ще се покрие.

4.   Родителите ми го познават, защото живеем близо един до друг през няколко улици. Оставя ли сме сами и даже винаги намеква на другите да ни оставят сами, но не не сме ходили на кафе или някъде другаде двамата. Постоянно ми обяснява, че ако му се прави секс може да си намери момиче, но той не иска. Понеже един мой приятел знае за него и за всичко той ми казва, че според него има просто някакви нужди и се опитва да си ги задоволи с мен. От авторката