Споделена история от Тинейджърски

Рядко се виждаме
Здравейте! Ще Ви споделя моята история. От 3 години си имам приятел с него се запознахме в интернет. Отначало всичко беше както трябва но преди 1 година се скарахме след няколко месеца той ме потърси а преди това беше с друга не знам на пук ли беше та да се върна на момента в който той ме беше потърсил аз му простих грешката. Но има друг проблем от време на време се виждаме оправдава ми се с това че работи на 3 смени и също с техните. А твърди че държи на мен. Та ако може да ме посъветвате как да постъпя ще съм ви благодарна.

Коментари

1.   Не ми изглежда много сериозен. А и това, че се виждате рядко не е добре. Той може да си има и друга/и.

2.   Благодаря за коментара но бих искала и съвет

3.   И на мен не ми изглежда от най-сериозните.. защо най-добре не го зарежеш като му обясниш, че с тези редки виждания не ти е приятно и мисля, че ще те разбере все пак според мен и той е на такова мнение.

4.   1- Това че си му простила и си отново с него,означава че си слабохарактерна и наивна.

2-Ако наистина работи на 3 места,това означава че в никакъв случай не трябва да го напрягаш и натякваш,като започнеш работа самата ти ще се увериш колко е трудно да работиш на 8 часови смени и да имаш паралелно връзка.

3-По писането си личи,че си малка и не си готова за връзка,самата ти не осъзнаваш защо ти е реално връзка.

5.   От авторката на поста. Пробвала съм не веднъж да му обясня но от другата страна все оправдания получавам... На мен често казано ми дотегна но все си казвам ще му дам още 1 шанс да си поправи поведението....

6.   Пак от авторката до номер 4. Виж сега не съм пуснала публикацията за да ми правиш анализ каква съм и каква не съм! Също така не съм съм на 15, 16 за колкото ме мислиш достатъчно зряла съм да преценя каквото трябва. Просто поисках съвет това е всичко.

7.   Ха-ха "Също така не съм съм на 15, 16 за колкото ме мислиш достатъчно зряла съм да преценя каквото трябва" :Д :Д

Ако си зряла хлапенце нямаше да пишеш в сайта, ако беше зряла нямаше да се газираш толкова, ако беше зряла щеше да се занимаваш с уроците. :)
Номер 4 е прав/а, а и я погледни колко коментара имаш?
Никой не е обърнал внимание на пубертетската ти история, а тези които са ти дали съвет ги хулиш, ами хайде порасни и тогава пак ще си говориш с нас.

8.   Номер 7 не си интересна. Това че съм решила да пиша тук е било по моя преценка. Плюс това съм завършила училище така че не знаем за какви уроци ми говориш. Като не ти изнася не пиши обидни коментари.