Споделена история от Тинейджърски

Истинската, изпепеляваща любов
Здравейте! Момиче на 16 съм и от време на време се случва да се замисля по тази тема- Съществува ли истинската любов и най-вече дали всички ще я намерят. Имам чувството, че само някои могат да са наистина щастливи и да срещнат човека, когото търсят.
Знам, малка съм още, но говоря за хората принципно, както и за мен за в бъдеще. Намирането на онзи, който ни кара да сме истински щастливи, усмихнати, пърхащи с мигли, витаещи из облажите, а не този, който няма да ни цени и ще се оглежда за нова ''стръв''.
Какво мислите? Срещали ли сте я тази любов? Дали и на мен ще се случи по-нататък?

Коментари

1.   Запознах се с моята истинска любов на 26.
Преди това и аз мислих, че любовта е нещо измислено да аз се влюбвах а мен никоя не ме искаше. Защо имаше ли ми нещо?
Сега виждам, че всичко си бе наред. Но бях по затворен не ходих по купони то и сега не ходя. Това се дължеше на липсата на пари. Сега мога да си го позволя но не ми се дават за подобни изживявания. Момичето до мен пък харесва че не съм купонджия, че не пия не пуша не се събирам с компании. Така имам повече време за семейството и заплатата ми отива в дома не по заведения.
Съществува ли истинската любов. Такава в която някой да те постави дори пред себе си. Нещо което преди мислех за глупост. Сега зная, че да такава любов съществува.
Дали ти ще я срещнеш? И аз мислих, че аз няма да я срещна. Обаче и аз я срещнах. Всъщност може би 90% са женени. Така че и ти ще я срещнеш.
От друга страна обаче голяма част от момичетата на твоята възраст се оплакват, че или са самотни или че връзката не им върви. Така е защото за една успешна връзка трябва голям житейски опит а на вашата възраст все още нямате такъв.
В период на осъзнаване сте. И съвсем естествено ще се сблъскате с много разочарования. Но в крайна сметка ще откриете тази истинска любов която сега мислите за някаква легенда.

2.   Има такава любов. Това по-скоро е влюбване. После преминава в обич. Понякога в навик. Понякога свършва. С всеки човек е различно.

3.   Имам добра и лоша новина за теб. Добрата е, че такава любов има, лошата е, че се среща рядко и доста хора така и не я срещат.

4.   Да, тази любов се среща но засъжеление не завършва с хубав край като по филмите. Казвам го от личен опит мислих, че съм срешнала голямата си любов предстоеше ни годеж, но за 1, 2 месеца изчезна любовта от 5год. Ни връзка и сега живота продължава, но за съжеление в повечето случаи истинската любов остава недоизживяна. А. A 24год