Споделена история от Тинейджърски

Защо я харесвам?
Така. Аз съм момче на 15 години. Миналата пролетна ваканция(2017) се появи едно момиче. Беше приятелка на една позната. Никога до сега не я бях виждал въпреки, че живее в същият квартал от много време. Отне ми малко време да разбера, че я харесвам. Тя почна да движи с нашата компания. Въпреки, че в нея сме около 30 човека и не сме точно компания, но да кажем, че я виждах доста често. Не си говорихме много. На мен проблемът ми е, че не мога да говоря с момичета и винаги изръсвам някаква глупост опитвайки се да бъда забавен. След време тя си намери гадже. Тогава разбрах, че тя е всичко което мразя в нашето поколение. Също така и тя е с 2 години по-малка от мен, но е много развита за възрастта си. Тя се разделяше, събираше, разделяше с гаджето й(който между другото е някакъв тъжен фъкбой който харчи парите на техните за гучи и такива тъпотии) и постоянно пишеха неща в инстаграм, че се обичат, че се мразят... Абе като цяло детски неща(не, че аз съм много голям). Но това не е всичко. Тя ходи по наргеле барове и то от онези които има само деца от 11 до 16 години. Само прави някакви драми...
Но все пак още я харесвам. Не знам защо. Въпреки всички тези неща аз все пак изпитвам нещо към нея. Когато не е на близо е ок, обаче когато дойде цялото ми внимание е върху нея. За нея не съм нищо повече от познат. И до някъде се радвам, че е така. Какво да правя? Защо е така? Ще съм ви благодарен ако ми помогнете.

Коментари

1.   Дали не я харесваш защото е красива? Ако това е така, би било чудесна стъпка към нея.

2.   Не се хващай с тази, защото ще ти разбие сърцето! Ще намериш по - добра!
Момиче, 12 години.

3.   Харесваш я защото е интересна, но недей се хващай с нея ще страдаш. Ти разсъждаваш зряло, трябвати добро момиче, да те направи щастлив, не д ати е интересно да има приключение и на края да ти разбие сърцето.

4.   Мисля, че изпитваш силно привличане към новото. Не те познавам нито теб, нито нея, но смея да кажа, че трябва "да си пробваш късмета", всмисъл да се опиташ да се сближиш с нея. Забелязвам, че си ителигентен и можеш да прецениш как и кога да го направиш, опитай се да я опознаеш, предлагам ти, от време на време да ѝ пишеш, излизай там с компанията ви и когато си сигурен, че тя е характера, който предпочиташ и те привлича, дерзай напред, а ако е точно обратното и те отблъсква просто остави всичко така както е и не се занимавай повече. :) Късмет!
Момиче 14 години.