Споделена история от Тинейджърски

Дали още има шанс?
Момиче на 14 съм и ми се случи нещо за пръв път- момче ме хареса. Аз не съм много общителна, не излизам по купони и не говоря с момчета. Когато той ми каза, че ме харесва ми стана мило, но истината беше, че не изпитвах нищо към него, тъй като още не се бяхме опознали. Той имаше лош имидж. Но почнахме да се сближаваме и показваше колко добър човек е. Наистина му пукаше за мен и го демонстрираше по всякакви начини. Започнах да го харесвам. И когато за пореден път ми предложи поне да опитаме да тръгнем- аз... Аз отвърнах, че не съм готова за връзка, харесвам го само като приятел и не искам да разочаровам най-добрия ми приятел, с който точно се бяхме разбрали след глупавите ни разногласия (някои и заради този главен герой). Но тогава се целунахме. След няколко седмици започна да разпространява, че вече ролите се обърнали и той вече не ме харесва, а аз съм започнала. Тогава се вбесих, но след седмица ме помоли да не му се сърдя. Аз му простих бързо... И вече месеци го мисля. Най-накрая не издържах и му споделих, че го харесвам, а той каза "в момента не харесвам никого, искам да съм сам, искам да си бъдем приятели". Казах си край ще го забравя, но не ми се получава. Постоянно мисля за него. Моля ви кажете дали има шансове или как продължа напред

Коментари

1.   Ролите се обръщат. :) Винаги дай шанс от първият път защото можеш да го изгубиш..

2.   Няма шанс. Продължи без него

3.   Остави го .. Шансове нямаш. Занапред ще бъде добре да знаеш какво искаш.

4.   Зарежи го! Този не си струва! Имаш шанс за нещо по-добро!
Ж30

5.   И двамата сте деца, които не знаят какво искат - днес сте така утре иначе. Не се взимайте на сериозно, моля.